Nefalšované zúfalstvo kremeľského fašistu.
Fašistické Rusko vojnu proti Ukrajine prehralo už dňom útoku. Ale čím dlhšie ju budú predlžovať, tým v horšej situácii sa ocitnú.
...a dodaj, že zem je plochá.
Naštastie tých ľudí, ktorí sa o seba nevedia postarať sami, a musí to za nich robiť štát, sa podľa počtu demonštrantov ukazuje, že nie je až tak veľa.
Treba vykopnúť ďalších 20 špiónov z ambasády.
Kremeľských fašistov zjavne zachvátilo zúfalstvo.
Som rád, že fašisti, komunisti a smerácka mafia, majú len takú zanedbateľnú podporu občianstva, aj napriek zvozu autobusmi, občersvením a niekoľko týždňovou agitáciou...
Je zábavné vidieť, ako kremskí poddaní v minulosti Erdogana chváliaci dnes v diskusii otočili a nevedia mu prísť na meno.
Prezlieka kabát a pridáva sa na stranu budúceho víťaza vojny.
Besnenie kremeľských fašistov a už v ničom nelíši od besnenia hitlerovských.
Stačí sa pozrieť, ako ruský fašisti pochovávali vo východnej Ukrajine svoje obete...
Nivu som mal od nova. Po troch rokoch prehrzaveli plechy, odišla prevodovka, diferenciál a mnoho ďalších vecí. Mala obrovskú spotrebu, bola príšetne hlučna a na mieste musel s otáčaním volantom pomáhať aj spolujazdec. Možno tým nenávideným akmerikáncom predávajú autá v úplne inej kvalite, ako nám "bratom" slovanom.
Kolaborácia s nepriateľom je hrdelný zločin.
Generálny omyl bude tiež poberateľ "skromnej" remty z Kremľa.
Rusko sa neovratne stáva príveskom Číny a časom jeho 34 proivinciou.
Koho platia u nás, nie ťažké uhádnuť.
Ak čerpáš info výhradne z ruZZkých zdrojov., tak Ukrajinská armáda už dávno nemala existovať.
Scholz sa v mojich očiach strápnil ešte viac.
Odporúčame