Miliardár kapitalista Putin?
Ukrajina je prisilná, aby ju RuZZko bez mobilizácie, alebo aj s ňou vojensky porazilo. Rusom chýba motivácia, prelevať krv v koloniálnej vojhne, tak ani mobilizácia by zlom nepriniesla. Priniesla by jedine, skorší pád Putina.
Ženie ich láska k vlasti a túžba po slobode a nezávislosti Uklrajiny, ale to ty, ako prokremeľský trol a kolaborant, nemôžeš pochopiť.
Medvedev túži po totálne j porážke RuZZka na ukrajine, keď odmieta čokoľvek iné, ako kapituláciu Ukrajiny. Vie že to Putinovi zlomí krk a asi má neukojené ambície ho nahradiť.
Medvedev práve potvrdil fuhrerovi vernosť až do hrobu... tak pôjdu spolu.
Pedofilovi bude zachvíľu aj v Kremli prihorúco. Mali by ho vydať Ukrajine, nech ho tam súdia za zločiny spáchané na Ukrajincoch.
A ty zjavne podporuješ kremeľských fašistov.
Pokým sa darilo na bojisku ruZZási sa tešili a pedofila z Kremľa velebeli, a odrazu im tá vojna akosi prestala chutiť. Čoskoro bude Putin "odídený"...
Putinov koniec sa neodvratne blíži!
To nie, lebo nik iný ako fašistické Rusko Krym neokupuje.
Technicky, morálne aj mentálne zaspali v stredoveku.
Takýto vývoj si nečakal, však? Ďalší prekvapený ruZZký trol.
Rusko sa nedoplatí, vojnové reparácie budú splácať ešte potomkovia súčastných ruských fašistov.
Presne tak, Európa ešte nedozrela na to, aby si sama zabezpečila bezpečnosť pred ruským fašizmom, ktorý tu desaťročia upláca politikov, platí trollov a vedie hybridné vojny.
Ahá, tak preto saERuZZku nezarí, lebo bojuje iba vlasnými zbraňami? Logiky si veľa do vienka nepribral...
Rusi majú násobne viac zbraní a nestačí, zbrane nie sú všetko! Ruskí vojaci vedú okupantskú vojnu, väčšina ani netuší prečo. Ukrajinci si bránia svoju slobodu a nezávislosť pred ruským fašistom.
Pomáhať Ukrajine je najlepšia investícia do zabezpečenia bezpečnosti pre demokratický západ, ktorý Rusko oficiálne označilo za svojho nepriateľa. Sláva Ukrajine!
Demoralizovaná armáda pedofila z Kremľa sa už zjavne zmôže iba na chaotický ústup, síce podľa proruských trollov presne podľa plánu, podľa mňa v panike.
Odporúčame