Nahučal na ministrov,tí stiahli chvost a Matelko valcuje ďalej...Dobro došli.
Nahučal na ministrov,tí stiahli chvost a Matelko valcuje ďalej...Dobro došli.
Minister vnútra sa za čo ospravedlnil?...Nemal to urobiť Matovič,ktorý to spôsobil?
Vytočené je celé Slovensko,ale z Matoviča.
neprišlo,ty si fakt psychicky narušený...Prestaň vypisovať idiotiny,daj si lieky a zavri za sebou dvere.
Stiahne k tomu Kolára a je vymaľované.
Mafia vládne teraz,Gorila je maslo Dzurindovej vlády,len ty to nevieš...A ten volebný debakel,to bol hlboký a tragický omyl.
Prieskumné agentúry si dali dovolenku?
Kontrola sa vymkla z rúk?....Igorko,ty si sa mamke vymkol z rúk hneď po narodení.
Toto je neskutočné!!!...Ten idiot ešte obviní políciu zo sabotáže!!!
Že námatkovo mali kontrolovať vodičov?...Príklad:Som policajt a námatkovo si vyberiem z 1000 vodičov jedného a 999 pustím.Takto si to predstavoval?...
Máme naozaj námatkového premiéra!
Je pekne,som obyvateľ Starého mesta a chcem sa prejsť s manželkou do prírody...Jediná príroda v Starom meste ja Ondrejský cintorín,keďže sa môžem pohybovať len v tomto okrese...To nie je fór pán Matovič,ale fakt...Ďakujem.
Darinka ľúbi Matoviča...Je za to platená?
Si tu sám proti všetkým,ako ten kôl v plote...Máš takú istú diagnózu,ako Matovič,čiže ťažký psychicky narušený človek...Howgh,skončil som.
Choď mudrovať na Sme,tam máš súkmeňovcov,ale aj tým sa už začínajú otvárať oči.
Všetci okolo neho sú d.o.s.r.a.t.í,prečo???...Tento idiot a daňový podvodník si tu bude s krajinou robiť,čo chce???
Odporúčame