Ja pozerám slovenský kanál s debilkom.
Ja pozerám slovenský kanál s debilkom.
O ekonomických otázkach má rozhodovať vláda...O námatkovom premiérovi rozhodli rómske osady a tak to aj vyzerá...
Hviezdna rota na pohľadanie...
Slečinka Grohling kedy otvorí školy?...
"O všetkom rozhodnú tí,čo stoja za mnou"...Tým vlastne povedal,že vládu tu máme na h.o.v.n.o a keby sa udialo niečo zlé,tak na vine budú tí za ním.
Toto je vlastne Matovičova dôchodková reforma...
Presne tak+++++
Autor blogu je nebezpečný sám pre seba.
Pellegrini,Saková,vráťte sa,lebo ten blázon zničí celú krajinu!!!
Aké má zásluhy?...Že rozdelil spoločnosť,že kydal na vlastný štát kade chodil,že okrádal ľudí o pozemky,že podvádzal na daniach,že sa stretával na kávičke s mafiánmi?
Takže,prvá časť nadpisu je aktuálna.
A čo tie kamarátske posedenia s popradskými mafiánmi?
To v tej Amerike už nemajú čo robiť?
V Kórei bolo vyše 90 vyliečených opäť pozitívnych...To nie je sranda.
To sa vážne pýtaš,alebo si niečo bral?
Odporúčame