Chceš povedať,že to vybavil Matovič?...Zobuď sa z volebného ošialu.
Chceš povedať,že to vybavil Matovič?...Zobuď sa z volebného ošialu.
Že sa chváli Pellegriniho robotou?
Hlavne,že česi ich ochotne od nás kúpia.
Matovič povedal,že tie rýchlotesty môžeme hodiť do Dunaja...Nech tam skočí on.
Ja žasnem nad timpeho reakciami...To ako keby pustili pacienta na psychiatrii k počítaču...
Tí,čo tu podporujete Matoviča,ruku na srdce,má ten človek na to,aby riadil krajinu?...Jednoducho nemá,prečo si to nepriznáte?...Veď sám to nechcel,ale nakoniec premrštené ego ho donútilo k tomuto tragickému kroku a následne sa obklopiť závadovými osobami pri takom významnom poste je trestuhodné!!!
timpe,jjhc,načo tu zbytočne otravujete?!
V idnes.cz napísali,že premiér Matovič oznámil novinárom,že dnes začali distribuovať respirátory zdravotníkom...Že to zariadila minulá vláda,po dohode s Tureckom,to už nespomenul...Český človek si takto pomyslí,že to je premiér a nie ten náš Babiš!
Takže všetko,čo sa týka minulej vlády treba zlikvidovať?...Ty nie si diskutér,ale srandista.
Hrôzovláda nastúpila teraz!
Že sú chybné a teda zbytočné,povedal pán "akože premiér".
Prišli respirátory z Turecka,ktoré vybavil Pellegrini so Sakovou...Im patrí vďaka.
Súdna rada stratila dôveru vlády...A čo má súdna rada s vládou?
Igorko je nejaký unavený...Nuž čo,premiér musí chodiť aj do roboty.
"Slušný" Šeliga nech drží hubu a radšej nech hľadá svojho strateného šéfa...
Pošlite tam Matoviča,ten tam spraví poriadok!
Fajn baba a výborná herečka...
Odporúčame