Na niekoho to museli zvaliť,nie?...Aj teraz to amíci zvaľujú na Čínu.
Na niekoho to museli zvaliť,nie?...Aj teraz to amíci zvaľujú na Čínu.
Bol som sa prejsť po Blave a každý mal rúšku,alebo šatku.
Zaujímavé,máš vo vláde eštebáka a na čele NR mafiána a pištíš tu niečo o jačaní...Áno,modlíme sa,aby tvoja banda vládla čo najkratšie!
Prečo práve to?...V archíve je mnoho kvality,na ktorú sa súčasná tvorba vôbec nechytá.
Nechaj blázna z Ameriky,nestojí za to.
USA už dávno nie je najsilnejšia krajina a pomaly zostáva sama proti celému Svetu...Tú úžasnú vlajku si môžeš strčiť do r.i.t.i.
On sa tu hovadí už pekne dlho...Ani mafián Kollár mu nevadí...
Dá sa to povedať za 3 minúty...Asi žiadnu vládu nemá.
Matovič to vyrieši,aj keď v tejto situácii sa mu veľmi do toho nechce.
Toto sa mi veľmi nezdá,ale ako sci fi dobré.
EÚ zakáže vstup na svoje územie...Až teraz začína platiť Schengen?
Prečítal som na Sme otvorený list šéfa lekárnikov Pellegrinimu...Tak politicky účelové som dávno nečítal...Jednoducho,Pellegrinimu to ide a preto treba konať...
Napadol Pellegriniho za výraz "zákazník" a nie pacient...Nuž,pán Sukeľ,ak prídem do lekárne s receptom od lekára,som pacient...Ak prídem do lekárne bez receptu a kúpim si dostupné lieky,alebo pomôcky za plnú cenu,tak som zákazník,ako v každej inej predajni...
A reakcia diskutérov?...Pellegriniho treba zavrieť,alebo rovno obesiť...V takejto krajine žijeme!
Zľakol sa vládnutia a zodpovednosti,veď byť aktivistom je predsa jednoduchšie.
Keď sa to potvrdí,budeš hovoriť inak...A nie som Smerák,len nemám rád tých,čo nastupujú.
Odporúčame