Ja som si robil prieskum sám tým,že som oslovil asi 300 ľudí a výsledok bol takýto:Sefčovič a Harabin bok po boku a za nimi Čaputová s Bugárom...
Ja som si robil prieskum sám tým,že som oslovil asi 300 ľudí a výsledok bol takýto:Sefčovič a Harabin bok po boku a za nimi Čaputová s Bugárom...
Tak voľ Sulíka a nebudeš mať ani na rožky.
Prečo potom naše mužstvá prehrávali v Maďarsku?
Nad 20% nebude mať nikdy žiadna opozičná strana.
Pišta na hrad!...Už si tam mal byť dávno.
Pozorne si počúval Ficove argumenty?...Vratka 160 tisíc z vynaložených 250 tisíc môže byť akurát tak na Marse.
Išli po Rusoch a zavreli svojich.
Dávam tomu pár dní,keď Kompa prebehne k Sulíkovi...
Pred stretnutím som povedal,že Kim si urobí z Trumpa srandu a splnilo sa...Od človeka,ktorý má strednú vo Švajčiarsku a potom Harvard,sa iné ani nečakalo.
Pokojne vysvetlil trestné činy tvojho milovaného prezidenta.To boli invektívy?Ty si totálne zaslepený.
Pomenuje Kiskove podvody a daňové úniky,o ktorých všetci vieme a sú čierne na bielom.To je vydieranie?...Ešte si zabudol napísať,že Fico je aj člen tajného spolku marťanov.
Aj chápeš,čo Mariachi píše?...Asi nie,keď takto reaguješ.
Čaputovú takmer nikto nepozná a zrazu toľko percent?...Blbosť...Výsledky budú úplne iné.
Maťko,to čo si hovoril,to si myslí väčšina normálnych ľudí.Čo sa zrazu stalo?Veď ty meníš hodnoty,až mám pocit,že chceš vstúpiť do kláštora.
Neskutočné,ďalší blázon na scéne!
Odporúčame