Kočner už nemá čo stratiť a teraz ide o to,koho stiahne so sebou...Ešte bude veselo.
Kočner už nemá čo stratiť a teraz ide o to,koho stiahne so sebou...Ešte bude veselo.
Už je to štátny byt,nebude sa sťahovať...A čo sa týka GORILY,obráť sa na Dzurindovu bandu.
V debatách najlepšie obstáli Chmelár a Krajniak,lenže tí boli médiami odsunutí do diskusného "béčka"...Včerajšiu nudu na STV by určite oživili.
Teraz ide o to,či Kočner prežije,však Riško?
Sorry,išlo o jeho brata M.Dembeleho.
Barcelona viedla 1:0 a Dembele bol blízko k vyrovnaniu?...Dembele je hráč Barcelony!
Denník N treba poriadne prevetrať,je to doslova pliaga v mediálnom priestore!
Nech už tí opoziční tajtrlíci odpália kamsi do psej matere!
V Kuchyni a na Sliači sú dráhy v poriadku,takže je jasné,o čo amíkom ide...SNS tentoraz zabodovala.
Tá druhá je nezaujímavá,takže bude voliť Čaputku...A keď na záver spomenula aj prezidenta,tak len preto,aby to nebolo také okaté...
Nuž,nebude tam,ale môžeš mať 10 rokov jej podobizeň nad posteľou.
Ty vôbec netušíš,o čo tam ide...
To,že si u nás chcú Američania vybudovať základňu,to nie je špekulácia,ale fakt.
Uzatváram debatu...Harabin na hrad!
Obranca bol chrbtom k strelcovi a strela ho trafila do ruky...Nuž neviem,ale na penaltu som to nevidel a tá nakoniec vyradila lepšie mužstvo.
Keď sa ti páči to rúbanie,choď do Viedne.
Rusko si vzalo Krym naspäť so súhlasom jeho obyvateľov...Keby to nebolo spravilo,už by tam malo NATO základne,kapišto?
Odporúčame