Podľa Olého je Kremeľ asi vo Washingtone...
Podľa Olého je Kremeľ asi vo Washingtone...
Olé,Rusko vyvolalo v Sýrii vojnu?...Ty si teda ťažký pacient.
Keďže Rusko pozná svoju históriu,nebude opakovať tie isté chyby.
Chcel si kapitalizmus?...Tak plať a nenariekaj...
Mikloša radšej nespomínaj,ten ošklbal štát takmer o všetko...Počas jeho bačovania sme sa stali podnájomníkmi vo vlastnej krajine.
A to majú dostávať financie z Marsu?...Pokiaľ viem,tak štátnu kasu všade na svete plnia dane.
Fico je radový poslanec,toho teraz nechaj tak a skús sa vyjadriť k trápnemu vystúpeniu hlavy štátu.
Ringel,odpáľ odtiaľto...Tu nafetovaní hlupáci nemajú čo robiť!
Z akého cudzieho?..Z tvojho?
Štátni zamestnanci si nezaslúžia lepšie platy?
Kamarát hovorí "Keď som bol v Moskve,plávali sme v šampanskom,stoly sa prehýbali pod kaviárom a tie baby,no hotová rozprávka".
"A s akou cestovkou si tam bol" pýtam sa.
"S Wehrmachtom"
Prečo by sa vyparil?...Nech sa vyjadrujú tí,čo vtedy ešte neboli ani na svete,alebo hrdo nosili pionierske šatky,ako náš Kiska.
Vyjadril sa vtedy,keď riskoval svoju budúcnosť...Kiskov problém to nie je,Kiska je problémom sám.
Desbesu,hovorca Bútoru je náš najlepší prezident v dejinách?...Teba,aj s Ringelom by mali obsadiť do sitkomu,to by sme sa nasmiali dopopuku.
Zeman ešte v 68-om okupáciu ostro odsúdil,začo bol potom dlho perzekuovaný.Vyjadril sa vtedy a to má cenu!!!
Chameleón Kiska mal vtedy 5 rokov a teraz sa ide vyjadrovať k tomu,čo schvaľoval jeho otec!!!
Trápny krok českej televízie.
Odporúčame