Tá baba patrí na psychiatriu.
Tiež si myslím.V čase Kennedyho vraždy ho vraj videli,ako uháňa z miesta činu na bicykli.
To je tak,že keď sa u nás občas natočí aj kvalitná vec/Tajné životy,Mesto tieňov/,tak ju prevalcuje lavína hlúpostí a tak výsledkom je nadávanie na všetko...
NoChod,ty musíš teda biedne žiť...Mám pocit,že ty vadíš už aj sám sebe.
To by Porošenko musel prestať vraždiť vlastných občanov...
Hurikán Mangkhut je väčší ako Florence a dorazil už na Filipíny...O tom sa nepíše,prečo?
To s tým Kotlebom je úplný nezmysel...Ale čo už,týmto zase získal nejaké to percento...Čím viac sa do niekoho kope,tým viac ľudí mu bude fandiť...Toto pravidlo platí od nepamäti.
Kiska ale míňa peňazí na takéto prieskumy...Toľko prúserov a dôvera?..To nejako nejde dokopy.
Som na tom rovnako...Samsung mi úplne stačí.
Ukrajinci chystajú nejaké svinstvo,takže treba najprv odviesť pozornosť....
Ja:Vyzývam A.Kisku,aby konečne vypadol z prezidentského paláca.
Holé prdele?...Asi si si pomýlil storočie.
Šialenec Fiofan dnes zabudol brať lieky?
Normálne vojenské cvičenie,tak aké napínanie svalov?...Títo naši protiruskí novinári už nevedia,aký nadpis vymyslieť.
Aké útoky?...Perfektne riadená demolácia.
Slovensko zarobilo v tom roku na clách okolo 20 miliónov,takže tých 300 miliónov musel vymyslieť asi IT mimozemšťan.
Táto politická estráda niekoho nadchla?
Odporúčame