Ja len čítam tvoje príspevky...V ich hodnotení si dosť neúspešný,taký samotár...Ako kôl v plote.
Ja len čítam tvoje príspevky...V ich hodnotení si dosť neúspešný,taký samotár...Ako kôl v plote.
Tipoval by som ťa skôr na marťana....
Ty si tu nasadený ako provokatér?
Keď pravica v prezidentských voľbách nepochodila,tak sa rozhodla voliť tohto človeka,aj keď v prvom kole porazil jej kandidátov...Len nech preboha nie je prezidentom nenávidený Fico,...Takže si ho pravica zvolila za svojho prezidenta...O tom boli tie celonárodné voľby.
Vlado spravil ďalší geniálny ťah a zosmiešnil Obamu,len ty vidíš všetko naopak.
Je najvyšší čas usporiadať referendum za jeho odvolanie..Tento človek nemá v prezidentskom paláci čo robiť!
Koľko ľudských životov si ešte vyžiada táto "skúška",pani kancelárka?
Nešíria jedy,len popisujú veci,tak ako sú.
Keď som sa dozvedel,že vystúpi akýsi Matovič,svoje vystúpenie som zrušil.
Čo ukradol konkrétne Smer?...Nestačí len papagájovať nesvojprávneho Maťka z Trnavy.
Daj si varené víno,to vyzerá na poriadnu chrípku.
Predtým zase škoda prvého kola...Treba jazdiť vyrovnane.
To je taký problém podpísať štatút reprezentanta?
Inak si zdravý?...Takýto nezmysel napíše len blázon.
To,čo píšeš,len dokazuje,že rusi sú vo využívaní elektroniky pred celým svetom...To nie sú nechutnosti,ale vyspelosť.
Odporúčame