Shark,tebe koľko platí ambasáda za tie kraviny?
Shark,tebe koľko platí ambasáda za tie kraviny?
V iných osadách zase volili rómovia opozičné strany a zadarmo to nebolo...To ti nevadí?
Rotavator 2,ty si z inej planéty,alebo ťa platia kamaráti z Modrej štvrte?
Vyzerá to tak,že Boris Latta je jediný novinár na Slovensku,ktorý píše tak,ako to skutočne je...Ako vždy mu dávam veľkú plusku.
Chráni nás pred takými bláznami,ako je Maťko z Trnavy.
Igorko,už sa tebou zmráka,tak kopeš ako besný,lenže to ti trt pomôže...Daňové čachre takýmito hovadinami neprekryješ.
Tam lietali milióny a u nás cigarety...Nepatrný rozdiel.
Ten druhý/svedok/ dostal asi len zápalky.
Anglicko nie je Litva,hrať proti nim útočne sa rovná samovražde.
Teraz sa v plnej kráse ukázalo aké sú médiá...Klamať,zavádzať,oblbovať...
Nechajme sa prekvapiť,veď aj s Regana si robili srandu a bol to výborný prezident.
Donald,napriek mediálnej masáži,som na teba vsadil 150 eur a vyzerá to dobre.
Vzdelanosť a rozhľadenosť si mýliš s nenávisťou...A toľko výmyslov a klamstiev v blogoch tohto šialenca sa len tak nevidí.
Odporúčame