....čo na Slovensku predvádzajú opoziční politici a ich voliči...Oprav si to.
....čo na Slovensku predvádzajú opoziční politici a ich voliči...Oprav si to.
Za Kaddáfiho Líbya prekvitala,teraz na radosť psychopatky Hillary je to totálne rozbitá krajina!...Daj sa liečiť!
Zlo sa vyjadruje k zlu.
Zrušte už tohto chorého človeka!!!
Tá suma bola už aj minulý piatok,len tak mimochodom....
Zlom bol zločinec Kováč ml./Technopol/...To,že ho odovzdali rakúskym úradom,bola chyba/zatykač mali Nemci/...
Potom ocko vyplatil kauciu za syna a šup ho na teplé miesto do Indie.
Čo je pre Svet horšie?..Vojnychtivá Hillary,alebo oblapkávač žien Donald?...Vyberte si.
Dodatok:Keby vládla opozícia na čele so Sulíkom,tak mokraď by bola určite v poriadku.
V tých "nemocniciach" mali islamisti veliteľstvá...Pekné svinstvo,schovávať sa za Červený kríž.
Ten pobirmovaný má ale hrošiu kožu!...Každý deň je v debatách ignorovaný,ale aj tak len vypisuje a vypisuje.
Pobirmovaný,čo by si ty bez Fica robil?...Veď ty by si bez neho umrel.
Nech si reaguje sám...
Keby Danko išiel so Sulíkom a spol.,tak by bol v očiach modrej hlísty uvedomelý a skvelý politik.
Zdravý človek lieky nepotrebuje...Grgolica nenapísal nič iné,len holú pravdu...Tie rozbombardované krajiny po celom svete majú na svedomí asi marťania,však?
Odporúčame