Tak potom skoro sa u teba prejavil ten alzheimer.
Tak potom skoro sa u teba prejavil ten alzheimer.
Tvoj hemoroid - tvoj problém. Kúp si pampersky. :-)))
... a na alternatívnom médiu sedí manipulátor a píše kretenizmy. A jednoduchí ľudia sú náchylní uveriť radšej kretenizmom ako skutočnej pravde.
Do bábkinej ihlu strčím. Dávaj pozor, práve ti ide prasknúť tvoj hemoroid. :-)))
Valdo a čo má spoločné Valdo a zdravý rozum? Jednoduchá odpoveď: NIČ! :-))))
Mám! A nebudem váhať ju použiť! :-)))
Píš si čo chceš. Keď som si dával do nicku bábiku predpokladal som že sa najdu kreténi, ktorí ani nevedia o akú bábiku ide. Ale čo už čakať od krepých oviec, ktoré volili Kotlebu?! :-))) A nespomínaj genetiku, lebo tá sa s tebou dokonale pohrala. Boh sa doteraz dobre zabáva keď vidí čo všetko dokážeš nabľaťat do tejto debaty :-)))
Stačí čítať čo tu píšu jednobunkovci do debaty. SMER bol odstavený od korýt a teraz jačia ako paviáni. A neštítia sa podlých klamstiev!
Každý kto si myslí že ide o vraždu je KRETÉN!
Pre Maroša - szarosa : Mám 60 a nežerem kaleráby, ktoré sa snažia jednoduchým ľuďom ako ty natlačiť do hláv takí sviniari, ako sú Robo alebo Mauián! A ty problematike rozumieš ako stará Blažková jadrovej fyzike.
Podporuješ neonacitických sviniarov čo žerú kebaby?
A každý kto nevylíže smrdľavú r.. Roba, Mauiána či Pištu je matoovca, matovičovec, a olajnovec.
Sračky tu píšu iba hovadá, ktoré podlo označujú Lučasmkého samovraždu za politickú vraždu. Sviniari sú to!
Nevrav! Aj Kiskovi sa už 6 rokov vyhrážaš a ten Kiska nie a nie ísť sedieť! Ako to robíš, že všetky tvoje predpovede sú tak brutálne smiešne, že sa na nich rehoce celý svet?
TY si tu už kadekoho pozatváral:-))) Naposledy si zatvoril Kisku. :-))))))))))))
Nevinného? Vraždou? To ti kto povedal? Nebodaj len nie ten roztrasený Robert?
A ty si ako zameraný? Dvojstranne alebo trojstranne? Nebodaj si multistranne zameraný? Však ty veríš iba tomu čo ti natlačí do hlavy tvoj "vocca" alebo "preceda"!
Vocca a preceda NASCHVÁL písané nespisovne, tak prosím hlupákov aby ma neopravovali!
Odporúčame