A na Slovákov pravidlá platia? Celá banda kotleboviec nenosí rúška a ešte aj na tejto debate sa tým chvastajú. Že by šlo o vyspelých Slovákov nemožno veľmi diskutovať.
A na Slovákov pravidlá platia? Celá banda kotleboviec nenosí rúška a ešte aj na tejto debate sa tým chvastajú. Že by šlo o vyspelých Slovákov nemožno veľmi diskutovať.
Kto je hlupák, zaočkovať sa nedá. Aspoň zostane viac vakcín pre rozumných ľudí ktorí sa zaočkovať chcú dať.
Starý eštébák nech si svoje rozumy strčí do...dobrý deń vinšujem... Kto je na ne zvedavý?
Neboj, už sa robia na hraniciach opatrenia.
Ten čo prechodil COVID ešte furt môže byť BACILONOSIČOM !!!! Teda presnejšie prenášačom vírusov! Teda nakaziť ťa - ak nie si zaočkovaný - môže hocikto!
Čo?! Ty si chodil pešo popri trati až do Nemecka? Ej ty beťár, ty si takto veľa peňazí ušetril! :-)))
Západná vakcína je ZLÁ lebo ju západné firmy vyvíjali za krátku dobu - IBA pol roka!
Ruská vakcína je JEŽIŠBOHOVSKÁ, lebo ju vyvíjali veľmi dlho - AŽ pol roka!!!
Západná vakcína je ZLÁ lebo ju západné firmy vyvíjali za krátku dobu - IBA pol roka!
Ruská vakcína je JEŽIŠBOHOVSKÁ, lebo ju vyvíjali veľmi dlho - AŽ pol roka!!!
U teba? V Žiline či vo Zvolene?
Nechaj to na múdrejších a netráp sa tým. Skús radšej porozmýšľať čo uvaríš svojmu starému na obed. :-)))
Daj link, kde jasám alebo chcem vešať Fica či Kalináka.
Prečo ťa to zaujíma? Aha, už viem - žiješ v osade. :-)))
Ano, ja počítam s tým že ťa stratíme :-))), však ty sám sa chceš stratiť a nedať sa zaočkovať. Tak prečo ťa trápi čo bude s inými ľuďmi?
Napr. tak ako sa to bude diať teraz sčítani ľudu - urobia to za starých ľudí pracovníci obecných úradov a za tých čo sú v starobinci to urobí personál starobinca. Takisto to môžu za starých urobiť aj ich deti, známi či susedia.
A Miňko je ešte väčší zradca a aj klamár. Vodu káže ale víno púje! Pardon - kebab napečený migrantmi žerie!
Ako vieš že si úplne zdravý? Čo ak máš nejakú skrytú chorobu? Starí poprdáci mávajú skryté choroby. Dávaj preto bacha na seba, maj sa rád, malý vírus veľkosti niekoľkých molekúl ťa môže zabiť!
Nebuď smutný! Urobte si, súdruhovia kotlebovci, zase nejaký potlach pred prezidentským palácom proti vláde a Miňko s kebabom v papuli - ktorý napiekli migranti - nech zakričí že sa nedáte očkovať. To bude šou, boha jeho! Také aké len vy viete.
Keby ten biznis robili SMERáci či Kotleba, tak by si jasal a volal im na slávu! Vivat Beňovský! Vivat Ficovský! Vivat Kotlebovský! :-)))
S týmto sa nedá nič iné iba súhlasiť.
Naopak, som šťastný, keď čítam tie hlúposti, ktoré tu píšu svedkovia Mauiánovi, voli či zo záprahu starého harabiňáka a súmračné trolly. Aj keď nad toľkou hlúposťou by som nemal jasať ale nad ňou plakať!
Odporúčame