Donald, zrovnaj Iran so zemou. Teroristi Iranci, na hlavach turbany, len by sa bili a vyrabali zbrane. Uz to treba ukoncit
Donald, zrovnaj Iran so zemou. Teroristi Iranci, na hlavach turbany, len by sa bili a vyrabali zbrane. Uz to treba ukoncit
Suhlasim s tebou, dobre si to napisal
hm... ja nie som velky fanusik Trumpa a nesuhlasim, ze by US mala robit poriadky po celom svete, ale Somalsko, NIgeria, Jemen v podstate vsetky krajiny co si vymenoval su sidlami gangov a teroristov. Mali by ste tam ist byvat a potom by ste inak hovorili, je to zvlastne ako si zastavate tieto krajiny kde je maximalne nasilie, znasilnovanie, terorimus a drogy. Mozno by ste sa na to mali pozriet z ineho uhla a mozno by mali mat na to nazor radsej ludia ktori tam ziju a ktorym boli rodiny vyvrazdene
Dokoncenie vysokej skoly vobec nezaruci niekomu vedomosti. Vela uspecnych ludi, ale aj takych co sa narodili s vyssim IQ ledva dokoncili strednu skolu. Pre vela nadanych ludi ich vysoka skola len brzdi. Teraz nehovorim o Trumpovi, ale vsebecne, ked si spomenul ze nedokoncil vysoku skolu.
Ale ked teroristi Hamas napadli Israel miluly rok a zobrali rukojemnikov a vrazdili zeny a deti a teraz Israel reaguje to bolo vsetko v poriadku? Arabi stale chcu vojny, Israel nikdy neutoci bez priciny. To je hlavny rozdiel medzi arabmi a zidmi. Arabi su banda, co sa len biju a ponizuju zeny, zidia su mudry preto maju vela businesses a dlhe manzelstva, Arabi su ziarlivy a nenavidia
haha tak toto je dokaz ze nemozeme verit vsetkemu co sa pise... uz vyse 20 rokov zijem v us a kinder vajicka mame bezne v potravinach (ano su bez zlteho plastoveho vajicka, ale maju hracku na skladanie) a pekarne mame francuzske tak sa da chlieb, bagety a pod kupit aj rychlovarne kanvice su celkom bezne, jedine posledne dve su pravdive, bidet je zriedkavy, namontuje si ten kto o to stoji, a tie uzavrete toalety tu nemame
Vy neprezijete ani den bez Ameriky. Presne odpojit vas od vsetkeho aj od apple a chodte do roboty a sami zacnite nieco vyrabat vy neschopna banda darmozracov.
Je na case aby USA mala svoje zaujmy a prestala zivit cely svet. Posledne roky zacala nenavist na USA tak treba pritiahnut slucku a potom uvidime co prizivnici povedia.
Ja nezijem na SK a neschvalujem tiez ako vsetci v EU musia pocuvat Brussel, alebo SK je velmi mala, chudobna a nestabilna krajina, sami ostat nemozete, neprezijete tam, nic ine nezostava len ostat v EU a NATO. Budete mat viac benefitov nez ked budete sami
Stratil si pointu... komunizmus s tym nema nic spolocne. Ked tam isiel a prevzal od neho ocenenie, tak mal zo slusnosti podat ruku. Bodka.
Trump vas ma vsetkych v pazi. Nechce posielat peniaze do Europy, uz stacilo, vsetci sa len prizivuju na US, vies kolko bilionov US posiela! Tvoje IQ take cislo ani nepozna. Chce aby kazda EU krajina platila 2%. AMERICA FIRST! Dost bolo vyzierat USA. Vy si kludne chodte k rusku mozte kupovat potraviny, ropu a budete pochodovat ako Putin povie. Len aby vam nesklepli usi prilis rychlo a bude vam potom zapad dobry
A v oktobri co robili v Izraeli ked vrazdili a znasilnovali zeny a brali deti od rodin a drzali rukojemnikov, to je okay? Ja nie som ani na jednej ani na druhej strane, je to vsetko politika, a teroristi Hizbollah ktory mali pod kontrolou Libanon - vlada cela zkorumpovana, ale mi je luto nevinnych ludi ci v Izraeli alebo v Libanone.
Hezbolah aj hamas su arabsky teroristi, tam len hodit bombu
A ty si zaspal dobu minuly Oktober, ked vytahovali zidov a deti z domov a zabijali a znasilnili, Hamas a Hisbalah zas toto vsetko zacali
Ty si taky tupec! Ja zijem v US, ty nemas ani sajnu o com hovoris
Ty si spadol na hlavu po porode? Akoze Putin nezacal vojnu a kto od zaciatku bombarduje Ukrajinu? A chce ju ukoncit, ked povie ze ju skonci az dostane Rusko ukrajinske uzemia?
Ach preboha ludia relax! Nebud taky mrzuty! Nie kazdy clovek na svete tuzi po dietati, takze to nie je jedina radostna novina. A ked si taky pobozny a konzervativny, tak ludia by sa mali napjrv zosobasit aby mohli stvorit potomka. Ale na SK je vela nemanzelskych deti, lebo ludia nemaju peniaze na svadbu, alebo su aj z nizsej socialnej vrstvy a ani nemaju zaujem alebo mali smolu a nikto im nevysvetlil, ze maju pouzivat antikoncepciu a len narobia deti. Navyse zasnuby nie su na SK zvykom, ale v niektorych krajinach a kulturach je to velky ritual poziadat rodicov nevesty o ruku atd. V kazdom pripade zasnuby su velka a krasna novinka, a mali by sa oslavit.
Odporúčame