Irán: Ak nás Izrael napadne, zaútočíme na americké základne
Ak niečo vyprovokuje Izrael, tak je to americká voľa. Izreal NIE JE SVOJPRÁVNY ŠTÁT.
Malý príklad: Obama povedal minulý rok, že UZNÁ PALESTÍNSKY ŠTÁT. Bolo to tesne pred schvôdzkou s istým Netanjahuom. O pár mesiacov neskôr ten istý Obama prehlásil, že: NA PALESTÍNSKY ŠTÁT TERAZ NIE JE PRIESTOR, ale O NEJAKÝ ROK si vyhlásenie PALESTÍNSKEHO ŠTÁTU VIE PREDSTAVIŤ.
Je to vlastne message (či skôr príkaz a vyhrážka) izraelským pohlavárom: VYVOLAJTE VOJNU S IRÁNOM, inak... .... ... (Ale ak ju vyvoláte, tak vám v nej pomôžeme.)
A tak izraelci zosnovali bombový útok na svojich turistov v bulharskom Burgase. A ešte ani autobus nevychladol, a Netanjahu už obvinil z útoku Irán a Hizballáh. Presne podľa plánu.
Prečo toto USA robí? Aby verejnosti NEBOLO JASNÉ, kto chce vojny na Blízkom Východe - či USA chce vtiahnuť Izrael do týchto vojen, alebo tam Izrael chce vtiahnuť USA...