Neviem, či máš na mysli 14. marec.
Lebo 15. marec môžu "oslavovať" len Česi (15.3.1939) alebo Maďari (15.3.1848).
V oboch prípadoch ale NIET ČO OSLAVOVAŤ. Snáď len pomýlenosť národa...
Neviem, či máš na mysli 14. marec.
Lebo 15. marec môžu "oslavovať" len Česi (15.3.1939) alebo Maďari (15.3.1848).
V oboch prípadoch ale NIET ČO OSLAVOVAŤ. Snáď len pomýlenosť národa...
Čo tým chcel básnik povedať?!
Že vinný je Kaddáfí a Asad? Za svoj osud aj osud svojich ľudí?
Ale to asi chcem po tebe veľa - uvediem len jeden príklad: Saddám z Iraku ČOKOĽVEK SPRAVIL, akokoľvek bol ústretový k inšpektorom - západným agentom; stále sa to riaditeľom zemegule málilo!
O invázii do Iraku rozhodli dávno predtým.
A podobne je to aj u Kaddáfího a Asada - riaditelia zemegule ROZHODLI O INVÁZII DOPREDU, bez ohľadu na okolnosti, či vôľu iných...
Asi takto...
1) Naozaj. Asad vie, ŽE PROTI NEMU JE skoro CELÝ SVET a NAPRIEK TOMU SI UŤAHUJE?! Teda žartuje?
Štýl ako keby "Asadove listy" zosmolili niekde v Langley vo Virgínii.
Ďalším prekvapujúcim "faktom" je množstvo mailov - 3000 mailov za 7 mesiacov - asi 400 mailov za mesiac, 14 mailov za 1 deň (!!!)
2) Máš pravdu - Sýria 4 prevraty a 1 revolúcia za r. 1947 - 1972. Tri z nich sponzorované cez CIA...
3) A nemáš pravdu - Asad má podporu DRVIVEJ VÄČŠINY Sýrčanov. Možno nie toľkú ako Kaddáfí v Lýbii ale podobne mohutnú...
...a prečo sa dostal v Ugande k moci sadista Idi Amin - Brežnevov veľký kamoš a prečo mu prudko mierumilovná ČSSR dodávala zbrane a lietadlá a prečo... (napísala Jalová Berta)
Tak som si pozisťoval, že "monštrum z Ugandy" dosadili k moci Briti.
A veľmi sa kamarátil z Izraelom. Áno, neskôr nadviazal styky s Lýbiou, Sovietskym Zväzom, Východným Nemeckom. Východné Nemecko mu dodávalo najviac zbraní.
Uganda po Aminom rozpútala vojnu proti Tanzánii, kde vládol "socialista" Nyerere...
Čiže: nebol Amin, podobne ako Pol Pot zasa PROJEKT na ničenie nejakého PROTIKOLONIALISTICKÉHO štátu (Tanzánia), pomocou pomýlenia socialistov?
Taže Jalová Berta - ak vyčítaš Sovietskemu Zväzu jeho monštóznych spojencov, tak USA, GB to je vždy 5-krát horšie!...
Áno, snažia sa to hodiť NA JEDNÉHO (chorého), ale bolo ich VIAC.
Navyše niektoré telá VOJACI SPÁLILI...
Vieš o čom vôbec hovorím?
Ja som ZA ZRUŠENIE takéhoto súdu! Je to proste vždy fraška!
Slobodan Miloševič, Ante Gotovina, či Fikret Abdič by mohli rozprávať!
Proste ocitajú sa v ňom a sú odsúdení v ňom ľudia 2 typov:
1) Nevinní, ktorí len bránili svoju krajinu proti NATO vyškolenými teroristami
2) Bývalí vinní, ktorí prestali spolupracovať z terajšími riaditeľmi zemegule
Existuje ešte exituje TRETIA SKUPINA, ktorá sa pred KENGURÍ SÚD nikdy nedostane.
Sú to zločinci a diktátori v službách riaditeľov zemegule, o ich zločinoch sa takmer vôbec nehovorí. TÍTO SÚ CHRÁNENÍ. Ak prestanú byť pre riaditeľov poslušní, či zaujímaví, budú presunutí do kategórie 2. A "Západ" zhodí na nich svoje zločiny, ba vlastne si pripíše "humanitné body", veď už sa snaží dostať diktátora pred súd, či nie?
No, a asi opäť budeme TRADIČNE mať "súboj" dvoch bábok: Romneyho a Obamu...
Mdzinárodný súd pre vojnové zločiny - neobjektívny, účelový "súd" na obvinenie "nepohodlných".
Hovorí sa mu aj kangaroo court, teda KLOKANÍ (súdny) dvor.
Kaddáfího syn ho nazval slovami: MIKIMAUS COURT...
Americké jednotky po masakre Afgancov SPÁLILI mŕtve telá
Afganskí svedkovia hovoria, že americkí vojaci spálili skoro tucet tiel afganských obetí, ktoré americký vojak zmasakroval.
V nedeľu americký vojak strieľal na afganských civilistov vo vnútri ich domovov v okresu Panjwaii v južnej provincii Kandahár, bolo zabitých najmenej 17 civilistov a niekoľko ďalších zranených.
Taliban hovorí, že bolo zabitých minimálne 50 ľudí. Pôvodnej správy hovoria, že útočník bol jeden americký seržant. Dedinčania hovoria, že americké jednotky potom pozbierali 11 tiel, vrátane štyroch dievčat mladších ako 6 rokov a spálili ich.
"Američania tela POLIALI CHEMIKÁLIAMI a potom ich zapálili." Povedal Reuters na mieste Samad.
Susedia hovoria, že je vzbudila praskajúca streľba amerických vojakov, ktorých popísali ako SMEJÚCICH SA a OPITÝCH.
"Boli všetci opití a strieľali okolo. povedal sused Agha Lala, ktorý jeden z domov navštívil.
Vysoký činiteľ z ministerstva obrany odmieta tvrdenia svedkov, že bolo zapojených niekoľko opitých vojakov.
Správa: V afganských vraždách je zapojený VIAC NEŽ JEDEN vojak
Susedia a príbuzní mŕtvych povedali, že videli skupinu amerických vojakov prísť do ich dediny v okrese Panjawayi okolo 2:00 ráno, vstúpiť do domov a strieľať.
Afganec, ktorý povedal, že počas masakru boli zabité jeho deti, obvinili vojakov z neskoršieho spálenia tiel.
Afganskí činitelia tiež poskytli niekoľko rôznych tvrdení O POČTE ZAPOJENÝCH STRELCOV. Karzajova kancelária vydala vyhlásenie citujúce dedinčana, ako povedal: "Americkí vojaci ZOBUDILI moju rodinu a STRELILI ich do tváre."
Minister pre pohraničné a kmeňové záležitosti Asadullah Khalid povedal, že americký vojak vtrhol do troch domov v blízkosti jeho základne uprostred noci, zabil celkom 16 ľudí, z toho 11 len v prvom dome.
"Videl som, že bolo zabitých všetkých 11 mojich príbuzných, vrátane detí a vnúčat." Povedal plakajúcí Haji Samad, ktorý dom opustil o deň skôr.
SÝRSKA "REVOLÚCIA" BOLA VŽDY OZBROJENÁ! Video je zo začiatku apríla 2011 z mesta Daraa.
http://www.youtube.com/watch?feature=playe r_embedded&v=Hq8LY4i2vU0
Teda nie je pravda, že Sýrska oslobodzovacia armáda strieľa v Sýrii len nejaké 2 mesiace...
O Lýbii nebudem písať.
Sýria - táto časť sveta leží USA v žalúdku už veľmi dlho:
March 1949 Syrian coup d'état
1954 Syrian coup d'état
1963 Syrian coup d'état
1970 Syrian Corrective Revolution
4 puče a 1 revolúcia - z toho 3 z nich sponzorované cez CIA.
Máš ABSOLÚTNU PRAVDU. Oni vlastne ani nejdú po diktátoroch. Oni idú po diktátoroch - svojich bývalých spojencoch, ktorí sa im nejako znepáčili, prestali s USA obchodovať, alebo "obchodujú" inak (iné ceny, iné podmienky), ale PREDOVŠETKÝM ZAČALI OBCHODOVAŤ s inými štátmi PROTI VÔLI Američanov.
Aj ich list teroristických krajín je postavený na hlavu:
V 80-tych a 90-tych r. rokoch stanovili list KRAJÍN PODPORUJÚCICH terorizmus:
- Irán, Irak, Sýria a Lýbia. Prvé dve krajiny - čiastočne ovládali (1978 - CIA zosadila "svojho" šacha, dosadila Chomejního, 1968 - CIA dosadila svojho Saddáma). Dávam to sem preto, aby ste si uvedomili, že vzťahy USA - Irán a USA - Irak sú do značnej časti UMELÉ. Keď napríklad USA povedia, že SA HNEVAJÚ na Irán, môže, ale nemusí to tak byť...
Sýrsku "propagandu" si overujem z iných zdrojov.
Mimochodom: Západné mainstreamové zdroje si protirečia: ONI HOVORIA, že alaviti sú mierumilovná sekta. Ale samozrejme v Sýrii je hneď všetko inak alaviti vraj utláčajú sunnitov (čo technicky nie je ani možné). Teda si potirečia.
A prezraď: čo je dôvodom tvoje nenávisti k Putinovi, Ahmadinedžádovi a ďalším? V televízore ho nemajú radi?
Je to tak.
NAJVÄČŠÍ VOLEBNÝ PODVOD v USA od čias Kennedyho: Republikánske primárky 2012.
1) Elektronické falšovanie - snáď netreba objasňovať
2) Fyzické falšovanie - tam, kde sa volilo vhadzovaním lístkov do urny. Napríklad v Iowe - január 2012, hneď v prvých primárkach: BOL VYHLÁSENÝ POPLACH - akože proti ZAHRANIČNÉMU BOMBOVÉMU ohrozeniu.
Urna bola presťahovaná, a SČÍTALI JU POD BEZPEČNOSTNÝM DOHĽADOM. Ako bola presťahovaná a ako sčítali, videli sme. Proste VÝSLEDKY BOLI PRESNE OPAČNÉ, ako hovorili prieskumy v Iowe.
Kandidátovi Paulovi sa stratila POLOVICA HLASOV.
Voľby sa falšovali najmä v prospech bábok ROMNEYho a SANTORUMa. Je jedno, kto z nich zvíťazí...
Ako bola presťahovan
Chceš sa vŕtať ty hnidopich, alebo napíšeš aj niečo užitočné?
CNN - to je to tvoje "objektívne" spravodajstvo: HERCI a AGENTI prezlečení za žurnalistov vysielajú "objektívne" správy...
Vždy niečo KYDNEŠ!
1) Alaviti NEVLÁDNU v Sýrii. Alaviti sú jedni z NAJMIERNEJŠÍCH moslimov. To, že prezident je z menšinovej sekty je dôkazom sýrskej multietnickej tolerancie.
2) Basharova manželka je sunnitka.
3) Značná časť Kurdov sa hlási práve k alavitom. Alavitov a Kurdov najviac utláčajú (priam MASAKRUJÚ) v "demokratickom" Turecku. Samozrejme, že za podpory najdemokratickejších...
4) Maďarské vraždy Slovákov sa nobmedzujú len na Černovú, to je len medializovaný prípad. Počas 1. svetovej vojny odvisli na maďarských šibeniciach STOVKY Slovákov... Asad? Ten zlikvidoval len stvoky TERORISTOV. Tisícky civilistov majú na svedomí práve tí teroristi. Hlavne, že veríš "videám o demonštráciách" zo Sýrie...
Tvoje poslanie - napísať ASPOŇ RAZ denne niečo proti Putinovi, Ficovi, Ahmadinedžádovi, Kaddáfímu,... Pourážať ich. Vyjadriť spokojnosť, keď sa im niečo nedarí, keď je svet proti nim...
Čo si ty za človeka?
Posledná vec - argentínska firma BRIDAS, ktorá takto "fušovala" Američanom do obchodov, má zrejme na svedomí ich pomstu voči Argentíne - v r. 2001-2002 argentínska ekonomika skolabovala...
Na konci roku 1997 STAREŠINOVIA Talibanu dojednávali v Texase stavbu ROPOVODU Turkménsko - Pakistan. Samozrejme pre Američanov, nie Pakistancov.
Argentínska firma Bridas sa ponúkla, že "rúru" postaví za menej peňazí.
ROZHOVORY STROSKOTALI.
Rozhovory (Taliban - "USA") sa čoskoro presunuli do Berlína. Keďže v r. 1998 dal CLINTON bombardovať pozície Talibanu, zrejme aj tieto rozhovory dopadli negatívne...
Odporúčame