Oni súťažia, kto z nich bude prezidentom, senátorom, či hovorcom:
NAJSILNEJŠÍM
NAJBEZOHĽADNEJŠÍM
N AJVIAC SOFISITIKOVANE ZAKLAME
Oni súťažia, kto z nich bude prezidentom, senátorom, či hovorcom:
NAJSILNEJŠÍM
NAJBEZOHĽADNEJŠÍM
N AJVIAC SOFISITIKOVANE ZAKLAME
A čo myslíš, kto do Iránu dosadil toho predtým vo Francúzsku sa ukrývajúceho Chomejního, a prečo asi?
Odpoviem za neho:
1) Áno, jazdím na aute na benzín. To však neznamená, že si chcem PRIVLASTNIŤ ich "benzín". Práve naopak, som za to, aby ich ropa, zostala mimo kontroly "západu"...
2) Transparentnosť = nahota. Pod rúškom transparentnosti, "kontrolóri" vlastne ŠPIÓNI "z OSN" skontrolujú aj to, čo nemajú. Ja naopak verím, že iránsky jadrový program je mierový...
3) Ja vidím inú provokáciu - Americké bombardéry SPÁLIA ARABSKÉ a IRÁNSKE DETI. Nie raz, ani dvakrát. Vlastne to už začínajú robiť, len o tom nechceš nič vedieť. Budú to robiť dovtedy, kým niekomu v Iráne, či inde v Arábii nepotečú nervy - a neurobí vyhlásenie, že AMERIČANIA a EURÓPANIA si za svoje zločiny ZASLÚŽIA ODVETU!
CNN, BBC a ďalšie LŽIMÉDIÁ toto vyhlásenie ešte viac PREKRÚTIA a PRIKORENIA: "Pozrite zlí Arabi a Iránci idú na nás hodiť bomby!"
Ak ani toto dostatočne NEZAÚČINKUJE, tak tu máme "CIA", ktorá zničí nejaké Európske, či Americké mesto. Samozrejme, že toto hodia na Arabov...
Lenže väčšina lídrov arabských štátov je udržiavaná pri moci "izraelskými" peniazmi...
Máme ich tu spolu, a tento zoznam zďaleka nie je úplný:
Katar prekročil sýrsky Rubikon: 100 miliónov dolárov na zbrane rebelom
Mossad, Blackwater a CIA viedli operácie v Homs
Turecký minister zahraničia: Ankara podporuje vyzbrojenie sýrskych rebelov
Británia priznáva financovania sýrskych rebelov
A pointa?
1) Myslíš, že Fico si takto vytvára alibi svojho budúceho vládnutia?
2) Ja viem, tá tvoja naivita - napísal si: stačí rok reforiem a oddlžíme sa... Falošná nádej (proreformná)...
Aká toto spojitosť s porážkou Britov pri Lexingtone?
My máme proti niekomu bojovať? Ak áno, tak ako?
Je tu jedna analógia: Naši predkovia BOJOVALI PROTI TURKOM, teda stáli na PROHABSBURSKEJ STRANE, Habsburgovci tajne vyjednali z Turkami mier, ktorým Nové Zámky ostali v tureckých rukách, napriek porážke Turkov - 1663-64.
Päďdesiat rokov predtým, cisár nechal slovenské banské mestá v pásme tureckého plienenia. Na stavanie pevností zavolal Talianov, opevnili len časť Považia a okolie Bratislavy. Cisár chránil LEN SEBA a Viedeň, na nejaké Horné Uhorsko kašľal z vysoka.
Rovnaké je to aj u USA, GB, Nemecka, Francúzska dnes. My sme cenní len vtedy, keď chceme ísť s Rusmi - to sa vtedy nájdu peniaze na kúpenie si časti obyvateľstva, na vytvorenie a umocnenie PROZÁPADNEJ LOBBY na Slovensku...
Aha, ďakujem za široké a úplné vysvetlenie. Teda v Česku, Poľsku, Maďarsku, Pobaltí, Rumunsku je to vari inak???
Podľa mojich postrehov je DEDINČAN - volič Smeru, HZDS, SNS - FYZICKY PRACOVITEJŠÍ ako MEŠŤAN - volič SDKU, KDH, Híd, SaS, ANO.
IBA ZDANLIVO je PRAVIČIAR "pracovitejší"...
Jediné, čím žije je NAHÁŇANIE PEŇAZÍ - naháňanie zárobku; a ešte to pravičiar pokladá za NORMÁLNU VEC.
Teda práca, možno, že pravičiar vie aj pracovať. Lenže pracovať ako pracovať. Fyzicky málo; úplne iná vec je táto: PRAVIČIAR sa vždy zapojí, keď počuje o KŠEFTOVANÍ (lacno kúp, draho predaj), MENEŽOVANÍ, a PONÚKANÍ "PRODUKTOV". Takáto "práca" pravičiarovi ide...
Fakt? A ktorým Smerom by sa mali jeho voličom otvoriť oči?
1) Pôvodný Smerák (volič Smeru), predtým HZDS-ák, a ešte predtým väčšinou HSĽS-ák by v r. 2013-14 mal povedať toto?:
"Aha, volil som Smer, ale MÁM SA ZA SMERU HORŠIE, ako za SDKU-SAS-HÍD-KDH. A keďže sa mám za Smeru horšie, tak SOM SA HLBOKO MÝLIL, a ODTERAZ BUDEM VOLIŤ strany typu KDH, SDKU, proste pravicu - LEBO VTEDY SOM SA MAL LEPŠIE."
"A BUDEM VERIŤ, že REFORMY NIE SÚ PODVOD, že sú potrebné..."
Takto nejako by si mal volič Smeru po 1-2 rokoch vlády Smeru povedať?
Nebude to naopak? Že HORŠIE BUDE, ale bude to CELOPLOŠNÉ? Teda voliči pravice NAPRIEK CHVASTANIU SA Fica neprežijú?! (My sme nezávislí, MY FICA PREŽIJEME!)
A nebude to tak, že DEDINy budú na tom ZLE, ale MESTÁ bude čakať TOTÁLNY EKONOMICKÝ KOLAPS?! A koho volí dedina, a koho volí mesto?
1) Pravica NIKDY konštruktívne nefungovala. Nie je to tak, že teraz NÁHODOU zlyhala. (Štát je zlý vlastník. Taliansky štát je lepší vlastník, preto slovenské firmy nech riadi taliansky štát.)
2) Fico za budúcu biedu nesie zodpovednosť asi tak len na 20%.
1) Zdá sa, že tieto NEPODSTATNÉ voľby (a čo im predchádzalo) veľmi prežívaš.
2) Zdá sa, že naozaj veríš, že PRAVICA šetrí a ĽAVICA rozhadzuje. (Opak je pravdou, konzervatívne štáty sú zadlženejšie.)
3) Zdá sa, že SMERU pripisuješ SCHOPNOSTI, ktoré majú tvorcovia top - Public Relation na Západe a THINK-Tanky v Amerike. V našich končinách (u Slovanov) je toto takmer neznáme.
Očierňovať konkurenciu a vytvoriť umelú konkurenciu - to patrí inde, to nedokáže "ŠtB", to dokáže CIA.
Pôvod Jose Barrosa:
Pochádzal z fašistickej rodiny (Salazarova diktatúra), sám bol za mlada krátky čas "fašista". Po páde salzarovho režimu sa s neho stal marxista a ešte o niečo neskôr maoista.
Po páde komunizmu vo vých. Európe si dorobil nejaké školy v Portugalsku, Amerike a inde. (Zaujímavé, kto mu to všetko zaplatil.)
Ovláda 4 svetové jazyky. A dnes je "reformátor".
Tento človek je HYBRID, ide tam, ktorým smerom tečie prúd. Na šéfa Európskej komisie ako stvorený: je dôkazom, že fašizmus, marxizmus, maoizmus a "reformy" majú k sebe naozaj blízko.
Barroso - no vám, a tým okolo vás a nad vami sa vedie VEĽMI DOBRE.
Kríza = biznis. Niekto na nej zarobí, väčšina prerobí...
Záleží od toho, na ktorej robotníkej pozícii v automobilovom priemysle. Niektorí majú aj 2000 €, iní nemajú ani 600€...
Ľudia čakajú od vlády? Prosím ťa, vôbec nevnímaš okolie!
Ľudia už dávno rezignovali! Na vlády, na svet, na seba...
1) Do "mesta možností" (Bratislavy) nepôjdem.
2) Automobilový priemysel sa čoskoro zrúti. Vo svete bude čoskoro (do pár rokov) OMNOHO MENEJ áut, než je dnes...
Odporúčame