Stali sa novinári pro americký propagandisti.
Da sa to aj takto formulovať, zasah do slobody krajiny.
Novinari posledné roky exceluju v presadzovaní amerických zaujmov.
Stali sa novinári pro americký propagandisti.
Da sa to aj takto formulovať, zasah do slobody krajiny.
Novinari posledné roky exceluju v presadzovaní amerických zaujmov.
Ani ten hokej nebudem na JoJ sledovať su ine alternatívy.
JoJ.... Hnoj a Markiza..... Narkoza
Nič tam nedávajú len vnucuju svoje ideologie a nazory.
Osobne vy som im zobral licencie, naco sú mladym vymyvaju mozok.
Treba ich bojkotovať, nesledovať a zacnu aj ponúkať kvalitu, nie len reklamu.
Preco asi stale zakladajú nove TV, nuž je za tým nie divák ale hnusná reklama.
Zasa len clanok za vsetko môže Fico.
Simecka moze za čo jaj za nic len za to ze tu chce hnedopichov a vyliždieru.
Odor navrhoval rozpočet že zoberie všetky socialne vyhody a zdražie vsetko, tak čo placete, treba zdraziet a Odor pochvali Ficovu vládu.
Pokritci celá opozicia aj s liberalnouchylmi.
Ukrajina len ukazuje aky su neschopný ked so zbranami celeho sveta stale prehrávajú s Ruskom.
Ak by Rusko pouzili atomovku tak co by cgceli Ukrajinci 2 atomovky.
Nedava to logiku ako vedie Alzak celu krajinu, odvolava vsetkych len on najlepší a najvyšší sedi a je superman.
Korcekovo hlasanie nemôžu mať všetko, hovorí samo za seba, pachti po moci.
Ved Caputova a Matovič, Heger, Odor mali všetko a nik nenamietal.
V Česku Fiala, Peter Pavel, majú všetko.
Tak prečo im vadí Peter Pelegrini, on je najlepší kandidat, ma postoje s ktorých neuhyba.
Si spomente začiatok kampane ako Korcok rozpraval a na konci zasa inak rozpolcena osobnosť, klamar.
Iba čistý kalkul ako získať hlasy a zasa ako vzdy sa pravica vykasle na ľudí co ho dostaki do kresla.
Chabé pokusi, ukazovať že ten či onen.
Urobili si to sami, lebo taktika je poskod a ukas sa ako obeť.
Proste hieny.
Zlaty socializmus, bolo na všetko teraz stat nema ani na svoj chod.
Krasne to vyhliadky na demokraciu.
Zdaniť dôchodky, to je take liberalne myslenie, už nech dajú platiť aj za vzduch čo dychame.
Peter Pelegrini vyhra či sa to páči alebo nie liberalnymuchylom.
Iris Kopcsayová
Korcok je jedne nervozny kandidát, vzdy keď je konfrontovany tak pomaly tancuje a kruti sa, ako had.
Jeho idea je len utok na Petra Pelegriniho, nie smer jeho činov ak by bol zvolený.
Peter Pelegrini je vyrovnaný a odpovedá kludne.
To čo včera predviedol Kovačič na Markize je úbohé.
Často pozeram aj politicke diskusie v Česku, to je iná liga.
Tu predviedol že je amatér, mať dvoch kandidatov a položiť take otazky, hrôza.
V Česku sa stalo že moderator polozil v kľude a ne skákal do reči tri krat jednu otazku a na treti krat pochopil politik že musí odpovedať.
Pekne kultivovane a pokojne, Kovačič skakal do debaty otazky hrozne, katastrofa.
STV sa dlhodobo snazim nepozerat, to sa nedá, ani pretrpieť.
Markíza ešte horšie.
JoJ je ďalší hnoj.
Ta3 občas záleží kto je moderator.
Všetko media čo sa snažia nas manipulovať, nie podávať spravodajstvo.
Ak si všimnete bud je tam minimum zo Slovenska, nasleduje Ukrajina a zahranicne spravodajstvo nič.
Zahraničným myslim EU krajiny nie len vojny. Ekonomika, rozvoj, a kultura.
Hrozné roky pre Slovensko, Kiska v sukni a nechceme Čaputovu v okuliaroch, Korcoka.
Je hrozné ako laxne vplivala na Matoviča, ona defakto je Matovič 2.
Nechala nas tu šikanovať, vtedy podavanie na US nepotrebovala.
Historia jej to zrata, keby kandidovala by dostala vysvedčenie.
Članok prihriateho pisateľa.
Korčok je skaza Slovenska.
Korčok nevie ani hovoriť iba číta ako Čaputova kto im tie bludy píše.
Napadol, a medveď je vsezravec odbornik.
V Tatrach tu ženu prečo ťahal preč chcel ju žrať.
Lenže zelenemu glupakovi to nik nevysvetli, trepe svoje, že.
Pekne, napísané, ešte to tak ak by to napisali Dennik N, SME alebo vysielali vo správach.
Sme pod tlakom USA, nic nesmie do médií.
Ďalší šíritelia HOAXOV.
Zavolajte Budaja, odbornik poradí.
Budaj, kotolnik, STB že medveď je bylinožravec.
Teraz zasa vyliezaju odbornici na vsetko, len aby sa im nejaké euro prikotulalo.
Za ochranou prirody je mnoho ciciakov na eura.
Takto tlačia USA na Izrael aby nepachali genocídu.
Nuž je to ako by sa inspirovali vo svetovej vojne, kde si to skusili židia.
Odporúčame