Tak mi nemáme chránený vzdušný priestor a mame poskytovať podľa nejakeho nemeckého politika nase uzemie na ochranu ukrajiny.
Uz fakt podaktorí politici nevedia co hovoria a co to je za hlúposť.
Ked je taky frajer nech si tu ukrajinu chrania nemci u nich.

