Ešte by som dodal, keď odpocitate z námestí čo strajkuju LGBTI+, Ukrajincov a usporiadateľov, tak tam nič moc nieje.
Realita, je taka ide o Korčoka.
Ešte by som dodal, keď odpocitate z námestí čo strajkuju LGBTI+, Ukrajincov a usporiadateľov, tak tam nič moc nieje.
Realita, je taka ide o Korčoka.
Igor Daniš, minule nestranný nazor teraz, zasa nazor dakoho iného.
Tu nejde o zákon ale o prezidentské voľby.
Snaží sa opozícia ukazovať Korčoka kde môže.
Ako iba Korčok zachrani Slovensko.
Opak je pravdou, Korčok nech rieši svoju minulosť ako to preukazal Zoroslav Kolar.
Poukazal ako bol ŠTBak.
Opozicia to zasa označuje za HOAX ale media papagajuju len že je to hoax a nehľadajú pravdu.
Čím viac papagajuju, tym viac ľudia chapu že to je pravda.
Hoax je nástroj USA, v Iraku su zbrane biologické, hromadneho ničenia a vysledok Nič a Nič.
Hoax sa naučili šíriť pro americký prostituti.
Teraz stekaju, skor knucia v uliciach.
Korcok, sa nemôže stať prezidentom, nieje na to vhodný kandidát.
Figurka.
Ťažko povedať Hoax, bolo v minulosti označené za hoax a po čase sa vykľula pravda.
Prečo by to malo byť v tomto prípade inak.
Dôveruj a preveruj, tu to neplatí média vidia Korčoka čistého.
Nesnažia sa hľadať pravdu, len papagajuju dokola to isté, v tomto pripade by som to nazval opakovaná lož sa stáva pravdou.
Snažia sa len prebiť dezinformaciuo že nebol štbak. Pravda je však iná.
Iba to vypoveda o inteligencii, je stastie ze to nemam doma, musel by som to odnaučiť srať popod nohy, bo maju inteligenciu ako sliepky.
Je to len logické vyjadrenie.
Kto chce vojnu, Putin len nechce na hranicach NATO, a vojna s NATO by bol koniec.
Len na Ukrajine su ine zaujmy, su tam investory a to je problem.
Máme to konečne tu, hrackarske auta na baterky su na prd.
Žiadny geendeal, ale hnus a lobing.
Darmožračom z Bruselu dochádza že kto bude po tolkom štvani platiť Ukrajine.
Nuž USA to nebudú ale daňový poplatnici to zrataju vo voľbách do EU parlamentu.
Do politiky v EU sa dostávajú same švačske 0, len a len nepokoje doma i v zahraničí.
Poľnohospodári sú na príťaž EU., obyvateľov poznajú len pri voľbách.
Treba im to poriadne zrátať, štvačom Bruselskym.
USA už nepošle podporu a EU sa finančne zrujnuje pre zeleneho muzicka.
Bude musieť Ukrajina toho komedianta kopnut do perdele a nie ako on zaobchadza s ľuďmi.
Potom príde rokovanie o ukončení vojny.
Je to investícia hoc je tam riziko ale ak uspeju sa nabalia.
Rusko im v tom zisku brani.
Tolko kecov okolo.
Lieky na raka sú len nie pre obycajnych ľudí.
Nech dajú stavkove spolocnosti ci sa uzdraví, ja na 100% hovorim ze ano.
Zazrak sa stal dopredu.
Deje sa to ako v minulosti pred voľbami siel do USA Dzurinda, teraz si dala repete Čaputova.
Čo bolo naozaj dovod cesty je tajné aj členovia.
Dzurinda tam šiel aj zo zlamanou hnatou, take to bolo dôležité.
Čaputova mala podobné dôvody, tečie im do topanok celemu PS na čele s palacovou.
KDH by sa nalo vzdať názvu strany lebo uchylaci s PS nemaju nič spoločné s kresťanskými hodnotami.
Nejdento to dokopy kresťanské hodnoty a drogy a lgbti+
Tu duhu si s avataru strc do prdole aj s PS
Od počiatku tu šlo o Korčoka, tak ako Odor v uradnickej vlade a teraz zrazu je PS.
Tak isto ako prezidentka podporuje PS a ide proti narodu Slovenskému, hanba jej.
Dejiny jej to zrátajú.
Ze demokracia, tu je demonkracia.
Za údajnej totality sa mi žilo hoc aom bol mlady perfektne.
Dostupnosť lekarskej starostlivosti, potraviny kvalitne za primeranu cenu.
Čo mame teraz, nic biedu, rozvratenu spoločnosť, polnohospodarstvo, zdravotníctvo, a dôchodkový systém.
To mame, otrokarstvo za nizke mzdy.
Treba mobilizovať voličov, Pelegrini ma šancu a chceme aby vyhral.
Korčok je hanbou pre Slovensko, aj aktuálny výlet prezidentky nebude náhoda, isto je tam zámer, aj Dzurinda s polamanou hnatou šiel pred voľbami do USA.
Prezident Peter Pelegrini, takého chceme prezidenta.
Vznikaju články aky su novinári.
Tu je príklad, vsetko zlé, novinarbsi mýli škorca s drozdom.
Kolega pomenoval škorca ako lietajuceho potkana, moc nieje daleko od pravdy.
Drozd, je obľúbený, pekne spieva a ide po hmyze.
Mať ho v záhrade, je príjemné.
0 oznamila.
0 je a zostane 0.
Odporúčame