Tento podžraška nema mandat PS prezidentka si ho dala ako predskokana PS.
Všetko sa pokazilo že PS nevyhralo voľby.
Teraz tu budú pripravovať živnú pôdu pre, dve veci.
Ak zloží Fico voľby tak vidíte nešetrí, a strasenie druhym Greckom.
Ak zloží PS tak zasa robíme pripravene reformy.
V každom pripade to ma poslúžiť im, nekompetentným.
Jdu blejt velebnosti.
Zlepenec kradol a teraz to mame zaplatiť my.
Kolara uz naháňa Naka, rad je na Matovičovi s kupovanim hlasov, a Sulik to sa uvidi či pojde do vlady ak nie tak mu Haščak nepomôže.

