Nemá zmysel ti posielať odkazy, aj tak sú to pre teba nezmysly.
Nemá zmysel ti posielať odkazy, aj tak sú to pre teba nezmysly.
K putinovi treba ešte prirátať čečensku vojnu, abcházko, atď.
Ty si aký odborník, ak ťa silou mocou držia v Kanade a nechcú ťa pustiť do milovaného ruska?
Skús si na YT pozrieť príspevky od rusov, ako vyzerajú tajné voľby v rusku, možno sa ti otvoria oči.
Vidíš, ak by sa rusi vzdali hitlerovi, koľko miliónov ľudí mohlo žiť. Militantní blázni sú v moskve, už od začiatku agresie strašia jadrovými zbraňami. Blázni, zdegenerovaní samohonkou a ohlupnutí propagandou.
Sranduješ? Pelle a nevyhranený politik? Kde si bol za posledných 15 rokov? Pellegrini bude prezidentom všetkých "naších občanov".
Ak taraba zamestnal pytliaka, prečo nie. Inak pytliactvo rieši trestný zákon, ale osobný bankrot nie.
Možno tento pán by mohol niečo pohovoriť o fimách v ktorých pôsobil?
Ešte si zabudol, znova natiahnuť ostnatný drôt.
A začo tam hynú ruskí bojovníci?
Z ruských stránok:
Ešte sa nevie kto bude kandidovať na prezidenta, ale už každý vie kto vyhrá.
Prezidentské voľby 2024 ešte neboli, ale už každý vie kto vyhrá v r. 2030.
Toto chcete rusofili?
Čo, Ukrajina nie je suverénný štát? Nemôže robiť čo potrebuje? Z akého dôvodu má robiť rohožku rusku?
Srandista, donecké referendum bolo ako ruské voľby prezidenta. Tak, ako som dnes čítal na ruskej stráne " voľby v 2024 ešte neboli, ale už každý vie, kto vyhrá voľby v 2030". Toť vsjo.
Srandista, donecké referendum bolo ako ruské voľby prezidenta. Tak, ako som dnes čítal na ruskej stráne " voľby v 2024 ešte neboli, ale už každý vie, kto vyhrá voľby v 2030". Toť vsjo.
Ešte šťastie, že my máme nabystrejší supermozog.
Choď do východného poriadku
Generácia ktorá sa tam narodila a nevie jazyk krajiny v ktorej žije, je loajálna k krajine? Kde je záruka, že nepožiada rusko o oslobodenie? Viď ukrajina, osetsko, podnestersko, atď., oni to robia na základe skúsenosti.
Práve že preto ich vyhosťujú, lebo podporujú ruskú agresiu, a už majú skúsenosti s rusmi.
Čo mysĺíš, prečo teroristické organizácie majú v emblénoch kalašnikov?
Vyjadruješ sa k tomu čomu absolútne, ale absolútne nerozumieš. Ak sa chceš k niečomu vyjadrovať, najprv si to naštuduj a nepapaguj idiotiny iných.
Odporúčame