Spaľovací piestovy motor a samonávadzací systém Vám niečo hovori?
Spaľovací piestovy motor a samonávadzací systém Vám niečo hovori?
Na ruských stránkach sa píše, že útek na ukrajinu je nelogický, keďže rusko ukrajinská hranica je preplnená vojakmi, FBS a policajtmi. Ak by utekali na juh, stratili by sa medzi svojími a je tam aj nepomerne menej policajtov
Že dostaneme menej poďakuj ficovmu kamáratovi orbánovi, on blokuje peniaze.
No, kaliho v USA museli dobre škripnuť, ak chce kúpiť ďalšie 4 stíhačky.
Ale cez servis to bol dobrá dojná krava pre fickových kamarátov, tak,ako migy.
Ty si za komunistov musel byť nejaký papaláš, ak ti je za nim tak smutno.
Fico ho zverejnil.
Už tomu rozumiem, prečo premlčiaca doba 3 roky, lebo volebné obdobie je 4 roky. Čo ukradneš v 1 roku, pekne, krásne sa ti do konca volebného obdobia prepečie, len to treba dobre zatĺkať.
Čaká kedy bude môcť zverejniť isté video.
Pozri si na YT videa z ruských volieb, to tu nebolo ani za komunistov. Napr. automatčik bez upozornenia odsunie plentu a pozrie sa, čo volič piše.
Oodštartovali to tí, ktorí sa chceli odpútať od ruska a to rusko nikdy nedovoli, a rusom je jedno za akú cenu, viď Čečensko.
Vrana k vrane sadá, rovný rovného si hľadá.
Už choď konečne do ruska a netrp tu na prehnitom západe.
To preto rusi nechceli pustiť do oblasti komisiu OBSE, lebo tam ukrajinci vraždili ukrajinských rusov?
Rus je iný? Ešte horši, ak netancuješ podľa jeho nôt, hneď ťa obsadi.
Ak by si trochu rozumel ekonomike, tak by si vedel, že niektoré rozhodnutia sa prejavia až o niekoľko rokov, takže základ dnešnej situácie bol položený niekedy cca 5 - 10 rokov dozadu.
Máš pravdu o americkej rici, v ruskej rici je lepšie, smrad, ale teplúčko.
Omyl, fico vytvoril podstranu a pelle je iba správcom.
Ak tomu dobre rozumiem, keď tu boli rusi, tak bol tu zdravý rozum a neboli sme vazalmi?
Odporúčame