Na Slovensku je to norma! :D
Na Slovensku je to norma! :D
Asi tak. :D Je to ako VOPka. Tiez sluzila na to, aby podrztaska dostal prezidentske peniaze a odpratal sa za nase dane do teplucka! :D Vraciame sa spat do doby Meciarizmu. :D Ved aj Kuciaka uz niekto nezabil. A SISku riadi mafian. :D Takze teply podrztaska prezident je uz len ceresnicka na torte. :D
Ak by bilo Rusko velmocou, tak sa stara o svojich obcanov a nie o Putinovu partaj. :D
Rusko ked je velmocou, tak na urovni takej Venezuely. :D Zasla slava sovietskeho zvazu z ktorej ziju tieto chore predstavy o velmoci ako Rusku sa rozplyvaju pritom, ked zistite ze tam ziju ludia z dochodku okolo 100 euro mesacne! :D Gratulujeme takej velmoci! :D
Dalsou takou velmocou je India. :D Uzurpuje si nazov velmoc, ale ze im ludia zdochynaju na ulici uz nevadi. :D Hlavne velky Mondi sa ma v cas vozit v obrnenom vozidle. :D
JE zabavne, ked o zrazni exkrementov pise prave Kremlobot a dezolat. :D To nam slnieckarom akoze davas poklonu? :D
Nemrzli sme bez Putinovho plynu ako to Krewmloboti predpovedali. :D Nejedli sme ani cvrcky, ani skrecky, ako nam to dezolati priali. :D Zaujimave je, ze svet dokaze prosperovat aj bez Putina a jeho nohsledov?! :D Ciom to asi tak bude? Lebo naopak to uz nefunguje?!
Sankcie skodia hlavne Vam Kremlobotom! :D Trpi totiz Vasa laska k Putinovi.
Uz pri COVIDE sa ukazalo, ze ludska hlupost je nekonecna. :D Tolko samozvanych odbornikov na COVID som este nikdy a nikde nezazil. :D Este aj cloviecik s ledva 8smimi triedami zakladnej skoly, sa uz citil byt odbornikom na COVID. :D Vsade lietali same zarucene spravy od dezolatov, anitivaxerov o tom, ako ludia hromadne pachaju samovrazdu ockovanim. A na to prisli oni, len oni z tepleho domova zabezpecovaneho socialkou a invalidnymi dochodkami platenymi z dani nas pracujucich. :D
Dezolati si pochlebujete? :D Len stale ste nevysvetlili, preco mate alergiu na pracovne navyky?! TO bude tiez COVIDOM? :D
Samozrejme,. COVIDOVE lzi na ktore ste prisli prave Vy. :D Samozvani odbornici, ktori objavili pred 4 rokmi internet. :D
Podakujte sa antivaxerom a fantasmagorom, ktori zmenili svoju odbornost z kucharov casnikov na infektologov pocas covidu. :D
Takto som sa davno dobre nenasmail. :D
Kremlobot dokazuje vymysly ce znejaky Cesky TG kanal. :D Uz len to je dokaz toho, ze Vy Kremloboti si radi vymyslate a fabrikujete. :D
Fantazia dezolatov a Kremlobotopu je bohata. :D Preto im ide vymyslanie daleko lepsie, ako myslenie. :D
A co tak utok na Ukrajinu? :D Bombardovanie, napadnuitie tankami? :D To ste si v dezolatskej dimenzii ani nevsimli? :D Alebo podla Vas su to americania? :D Nie Putinko?
Skoda ze uz nekandiduje. :D Hned by mala moj hlas, uz len za to, ako vytaca Vas nepracujucich dezolatov. :D
Asi tak. :D Putinko vedel o tom, ze sa to stane. :D Ale podla vzoru takeho Hitlera, potrebuje mobilizovat. :D Ako inak by mohol robit Ruskie Narodnie Interesy = Lebensraum? :D
:D To je zabavne, ze si si nevsimol vrazdenie civilistov Putinkovymi vojacikmi na Ukrajine. :D Ty budes z inej dimenzie? :D
Samozvani odbornici na bezpecnost upozornovali? :D Ktori? :D Harabin a Huliak? :D Alebo nasa Conchita Blanar, ktora toci porno s Lavrovom?
Ja aj premyslam, ale ked som cital tu znozku samovolnej fabulacie, tak mi prislo doslova smiesno. :D
Kremloboti a rozmyslanie? To je riadny oxymoron. :D Vy si viete skor vymyslat. :D
Ozaj, ako si stoji za svojim Putinko? :D Raz su tam biolabaky, potom uz nie su. :D Tak su tam 16, potom 14, tak aj 10 tisic upalenych virtualnych ruskych deti. :D Potom je to rozsirovanie NATO smerom na vychod, akoby tam uz Estonsko, ci Litva neboli. :D A vdaka Putinkovi sa to rozrastlo o Finsko a Svedsko. :D
Ako si Vy trolli a Kremloboti stojite za svojim? Ked kazde tri tyzdne menite svoje halucinacie? :D
Putinove matriosky. :D Napriklad na Slovensku u dezolatov je obrovsky trh. :D Vôliči tejto vladnej koalicie by sa o ne doslova bili. :D Kazdy z nich chce mat svoju lasku voloda pri sebe. :D
Odporúčame