Ale ved Babis tam prezidenta nevyhral. :D Asi si zijes vo vlastnej dimenzii. :D
Ale ved Babis tam prezidenta nevyhral. :D Asi si zijes vo vlastnej dimenzii. :D
Skus to prelozit do Slovenciny. :D Pokazil sa Ti dezolatsky translator. :D
Len ten stary STBak Pavel neprivatizoval, ako ten nas STBabis, ktore sme im tam poslali. :D
Krajiny stale boli rozdelene na dva tabory. :D Jeden tabor pracuje a plati dane, no a druhy tabor to komentuje a na tych daniach sa prizivuje. :D
Staci si pozriet jednu vec. :D Kedy robili protesty dezolati v akom case. :D A v akom case sa diali protesty proti Ficikovi?! :D Proti Ficimu protesty vecer po pracovnej dobe. :D Ficikove protesty proti byvalej vlade boli vyhradne pocas dna a pracovnej doby. :D
Cim to asi tak bude?
Fico nikomu neudelil direkt, maximalne tak svojim volicom. :D Ked pracujucim dvihol dane a sebe vyplaty za parazitovanie. :D
Urcite nie je sklamanim, ked si ho zvolili v prezidentskych volbach. :D Sklamanim je pre nas Fico. Ten Fico co podla vlastnych slov nie je v politike od roku 2014. Fico ako Komunisticky pohrobok, prizivnik co cely zivot nerobil, ma za sebou sponzorstvo PENTY, alebo Bodorovcov. Hovori za vsetkych dezolatov a primitivov, ktorych zastupuje. A je sklamanim pre vsetkych pracujucih slovakov. :D
Drbnutych nackov mame na slovensku kopu aj dnes. :D A kazdy z nich ma alergiu na pracovne navyky. Kazdy z dezolatov a neonacistov chce diktovat a prizivovat sa na inych. Len nie pracovat. :D Na to poberaju invaliditu.
Zlodej, prizivnik, klamar a mafian to su Ficove.vlastnosti, ktore na nom jeho volici miluju. Fico musi byt grobian a oportunista, lebo by podla dezolatov.nebol poriadny chlap. Poriadny chlap ke totiz ako Huliak abo Danko. Velky, chlpaty a smradlavy. :D
Ficosmrad je uz krajina ja jehi smradlave dristy nezdielam. Nie som dezolat ako Ficovolici. Ja na myslenie pouzivam mozog a nie stranicku knizku. A taktiez narozdiel od Smerakov a ich volocov tuto krajinu a stat zivim. Nie sa na nej prizivujem, ako Smeraci.
Najzabavnejsie su vyjdarenia domacich slovenskych dezolatov a nepracujucich vôličov Fica. :D Drtisty o tom, ze komunisti nieco postavili su na dennom poriadku. .D Ale ja nevidel jedinu fotku, kde Husak, alebo Bilak, alebo Jakeša niekde pracuju, nieco buduju a nieco robia. :D Nevidel som fotografiu jedineho komunistu, aby nieco staval. Stale sa len prizivovali!
Prisiel rok 1989 a znova sa postavili prvi do radu. Tentokrat na privatizaciu. Firmicky najprv rozdaval komunista Meciar, no a potom komunistickych pohrobok Hascak. Ten isiel studovat do Moskvy ako dieta komunistov a vratil sa ako agent KGB. Takze znova to tu rozdrbavali komunisti. :D
Ale dezolati a nepracujucich milovnici tychto komunistov to vidia inak. :D Samozrejme cez dezolatske okuliare! Inak by takych dezolatov a komunistov ako je Fico nikdy nevolili. :D
Tormofor, ci semafor? :D Lebo Vy dezolati od Adnrejka Danka ste zatazeni na semafory. :D
Samozrejme. :D Preto Putinko napadol Ukrajinu tankami. :D Putinko je osloboditel! :D
Aha, cize treba rozlisovat to, co dezolatom vyhovuje? :D Ako sa da chapt prejav Vasej ludskej hluposti, ktoru ste tu predviedli? :D
Ako sa da pochoúpit, ze niekto sa nemoze vyjadrovat, ale Ficosmrad moze? :D Aky na to mas argument? Tvoja laska k Ficimu? Nie je to malo?
Jasne, Vy dezlati ste sa rozhodli, ze ich zaujima nie Ukrajina, ale Rusko. :D Chudobna a agentami KGB zdefraudovana krajina, ktoru komunisti rozkradli a zlikvidovali. :D
Uz len potom im srdce pisti! :D Obnovovat to, co komunisti paraziti rozdrbali. :D
Keby tu mal Fico Bilaka v strane, ako ma Blahu, tak by mu uz dal instrukcie, ako napisat pozyvaci list k Putinovym tankom. :D
Ale vdaka Blanarovi sa zvysila sledovanost Pornhubu. :D Kazdy chce vidiet Slovensku transku Conchitu so starym plesnivim dedom Lavrovom. :D
Cize nasa domaca bradavicnata opica sa moze vyjadrovat ku vsetkemu? :D Vy dezolati ste fakt drbnuti. :D Asi preto to RuZZko vyzera vdaka Vam ako krajina tretieho sveta. :D
Smeraci zase okadili svojich. :D
Uz len to, ze to bolo za komancov, je dostatocny dokaz toho, ze sa tomu neda verit. :D
Podla Vas bol aj Cernobyl beznecny ako rychlovarna kanvica. :D
VY komunisti a paraziti sa uchylujete uz k vyvolavaniu duchov starych komunistov? :D Takeho Bilaka by si nechcel? Aby nam tu pozval Putinove tanky, ako v 1968? :D
Odporúčame