V teplarni sa nelieta, ale striela. :D Staci byt sklamany nestastnej lasky ako Jurko, byt dementny ako jeho otec, no a hned je plno zabavy. :D
V teplarni sa nelieta, ale striela. :D Staci byt sklamany nestastnej lasky ako Jurko, byt dementny ako jeho otec, no a hned je plno zabavy. :D
NEjak polavujes v pastovani. :D Dochadza TI dych? :D
Zato Erik pekne vyondulovany. :D A nezabralo. :D Ficov syn sa podal na otecka. Ide len po peniazoch. :D
Neviem kto sa tesi v podskalke. :D Mne staci, ako na Sumracnej spusatate poplach, len co sa tu zjavim. :D
Naco booster clovek sa dobre pobavi aj na Tvojich CCA cislach o zadlzovani. :D
Smutny je hlavne Erik Kalinak. :D Ten po Michalovi poskuloval uz davno. :D
Lubrikanty? :D Ved tie vykupili Smeraci, ked isli na vylet do Petrohradu. :D Poriadne sa namazali, aby to lepsie islo do Putinovho rektalu. :D
Koho si vyberie moja dcera je jej vec. :D Ja len z nej nechcem vychovat parazita, akymi su volici Smeru a Republiky. :D
A to mas pocit, ze Tvoja socialka a invalidny dochodok s Ficovim balickom padaju z neba? :D TO mate takto vsetci Smeraci a Republikanci? :D
Ale dobre to zabera na slabomyselnych. :D
Ale ved ja Ta musim zivit a podporovat zo zakona! Nechcem, o to sa urcite neboj. Ja len musim, no a nie je mi to prijemne. Hlupost a alergiu na robotu beriem u volicov Smeru a Republiky za riadnu abnormalitu. :D
Noooo, konecne. Cely cas som cakal, kedy napises nieco o USA. :D Este mi tu chyba Soros a bude to komplet. :D
VYriesime problem s migrantami, ale ostane nam mafian FIco. :D Radsej budem zivit 2,5 milinoa migrantov ako jedneho Fica. Vyjde to totiz lacnejsie. :D
Clovece, Ta Vasa SMeracka praca s Windowsskicarom je fantasticka. :D To ste s Erikom museli robit apson tri dni.:D
No lebo hlupak nemoze rozhodovat o tom, co je uchylka a co nie. :D
Asi by to chcelo poznat rozdiel medzi koncoukou LITA a LIA. :D
A to ja mam odkial vediet? Ja Tvoje sexualne skusenosti nemam. :D
Jeden mi tu vycita, ze som zacipovany a druhy mi dava tabletky? :D Preplati mi ich PENTA, alebo to zase skocni ako sponzorske Smeru? :D
Este ze mate Smerakov a ich Windowskicar. :D Ako by ste sa inak dozvedeli, co sa deje v tej inej dimenzii. :D
Nenazyvaj sa tak. Nezlahcuj svoju situaciu. Hlupost nie je choroba. :D
PResne tak. :D Migranti migruju vyhradne na Slovensko, pripadne do Nemeckych kupalisk. :D
Znasilnovanie tu nikdy nebolo, kym tu neprisli migranti. :D Vsetko to bola len vynutena suloz! :D
Odporúčame