A z coho chcete potom socialku a socialne balicky pre Fica? :D Peniazky budu padat z neba?
A z coho chcete potom socialku a socialne balicky pre Fica? :D Peniazky budu padat z neba?
A co takt titul IDIOT. Ten by dobre pasoval na BLahu. :D
Vrana k vrane sada, hlupak hlupaka si hlada. :D
Vyplatna paska sa podpisuje? :D Odkedy? Pleties si to s uplatkami, ktore dostavate. :D
Ty si konecne aj nieco pochopil? :D CLovece, ten rok co sme si nepisali si dokonca zmudrel. :D
Na posudzovanie mojho charakteru by si Ty musel v prvom rade vobec nejaky mat. :D
Ja som sa len dobre nasmial na tom, ako si si vyhalucinoval vykali pod slovenskymi oknami. :D
JAsne, no a ked budeme volit komunistov a neonacistov, tak nas caka sloboda a demokracia. :D
:D Chlapce zlaty, to ze si zmenis nick este neznamena, ze zmiznu aj Tvoje prispevky. :D Je zabavne, ked sa ma volici komunistov a neonacistov snazia urazit a davaju mi tak rozne poklony. :D
Ak by som nemal na to, aby som Ta vytocil, ako je mozne, ze na mna takto vytocene reagujes? :D
ASi preto mi venujes tolko pozornosti. :D
TO znamena to, ze mas bujaru fantaziu, ked mi vycitas to, co som nikdy nerobil. :D
Ale za toho sprosteho TI dakujem. Od Teba je to obrovska poklona. :D
KEby som neplatil, asi by si tu uz nepriespieval, ale skuvinal od hladu. :D
TEba migranti niekde ulozili? :D
PRve dva slova by aj pasovali, len ten zvysok sa Ti uz nepodaril. :D
TO je fakt. :D Smeraci ani netusia, co to vysoka skola je. :D
CO je pravda, to nie je hriech. :D Ja za to nemozem, ze je Vas milovany Fico taky smrad, zlodej a mafian. :D
Nevidim dovod citit sa trapne, ked Vas vytacam do nepricetnosti. :D
Zaujimave, ze pastovanie od Wagnermusic TI nevadi. :D Cim to asi tak bude? Ten to dal aspon 50 krat. Ale tam TI to uz pochlebovalo. :D
Wagnermusic tu dava linky. Ty tu pastujes hovadiny, ale nakoniec to tu spamujem ja. :D
Takze vlastne to iste, ako FIco. :D
??????????????????? Ja tu nieco spamujem? :D Vy tu davate dlhe rpisepvky, linky na Erikove kolaze, pastujete tu ako besni, ale nakoniec to robim ja? :D
Nebud typicky Smerak, podla ktoreho za SMerake dlhe prsty moze zly zapad, ci Soros. :D
Apotom zacnu cistky na Kuciaka. :D
Neviem, co to vobec je. :D Ale rad by som mal Tvoje skusenosti. :D
Odporúčame