Ešte poprosím. Určite by som bol hrdým Albáncom, keby som ním bol. Nemám s Albánskom ani Kosovom nič, nikdy som tam ani nebol (dúfam, že to napravím).
V Albánsku je vraj celkom fajn dovolenka.
Ešte poprosím. Určite by som bol hrdým Albáncom, keby som ním bol. Nemám s Albánskom ani Kosovom nič, nikdy som tam ani nebol (dúfam, že to napravím).
V Albánsku je vraj celkom fajn dovolenka.
Iste. Ale nepovedal som, že mám z toho rozkoš. Mám tu teda tvrdnúť a dokazovať výdrž?
Akože...toto nie je zrovna moja obľúbená činnosť.
Nemyslím si. Pokojne si to over. Bloknutý nick ma nevyruší.
Áno, najmä s ňou.
Pozri sa. RAZ za 15 rokov som nevydržal takýto súboj. Bolo ich určite aj tisíc. Niesli sa vo veľmi vulgárnej polohe, kde nie sme. Potom nás admini stopli.
Ak chceš, môžeme pokračovať...alebo ukončiť remízou.
V priemere určite.
Zasa vsuvka. Nerád toto robím, nemám veľmi na výber. Zrovna som sa ponúkol, že pomôžem redakcii. Píšem veľa, nie som obľúbený...no neblokujú ma.
Teraz, po rokoch...budem mať možno bloknutý nick.
Dá. Ale nie hocikým.
Nezhodli, to bolo iba v detaile.
Presne, ako vravíš.
No, išiel by som hore, dolu je málo placu. Pán, ktorý si trúfa...si zaslúži aspoň priestor.
Vrtí chvostom a krochká. Túži po párení sa.
Nie je stanovený štandard.
Veď vravím. A pokojne zostaň aj v tomto vlákne. Aby si sa nerozptyľoval.
Akože s mojou nádhernou prasnicou?
Zapeklité je tuším bohemizmus.
Rád ponúkam nápaditosť.
Dávam vsuvku: ak si myslí, že stratím nervy alebo nevydržím...veľmi sa mýli. Zaľahne, ustle si.
Odporúčame