To bolo pre mňa? Akosi nerozumiem. Nemám rád prohibíciu, to je azda zrozumiteľné.
To bolo pre mňa? Akosi nerozumiem. Nemám rád prohibíciu, to je azda zrozumiteľné.
No ale to už predsa sedel. Tri roky od "navýšenia". A neber novinárov za slovo, píšu moňašoviny. Napr. "dokopať" je tiež kelňákovina.
Váhal som, či toto má sem dať. Nie je to analogická situácia. Toto je aktívna obrana (samozrejme útokom).
Prípad, o ktorom je reč v tejto debate je čistá agresia.
Jediný úder...a pokojne príbeh mohol skončiť smrťou.
Nie. Jeden kop pri pokuse vstať. A potom dve ľahké facky...vstávaj, budíček. Nemáš pravdu, trepeš.
Asi tak. Malo to byľ sedlácke, hulvátske "dať po papuli"...dopadlo to tragicky. Držať ho vo väzení, aby sa "váhy spravodlivosti" dostali do akejsi vesmírnej rovnováhy...asi nemá zmysel.
Kto zabil Tupého? Duckého? Steinhubla? atď. A to boli klasické vraždy.
Robíš vývrtku. Čo som chcel povedať, to som napísal. Možno nerozumieš tomu o "polkách".
Podmienečné prepúšťanie existuje všade. To vravím ako neSlovák a neobčan SR.
Úžasné. Choď sa prefackať a ak nebude stačiť...príklepy čelom o stenu.
To nie je o "blízkych"...bežná prax. Trepeš moňašoviny. Hanbiť sa treba iba za seba (za to, za čo môžeš). Akési krajiny ťa majú medzi polkami.
Internetový bontón vraví, že sa na anonymných debatách zásadne tyká. Aj v zábavných reláciách si tykajú dokonca 20 roční s 80 ročnými. Za neslušné sa považuje vykanie.
Teraz vieš. Ak to nie je pre teba akceptovateľné, nemusíš sa zúčastňovať. Milujem takýchto...
Čo by si rád? Nesedia roky. Trest najprv 6 rokov, následne predlžený na 9 rokov. Podmienečné prepustenie po 5 rokoch (?).
Spýtaj sa svojho poondeného Pána, ja ním nie som. Nechutne komunikuješ, fuj!
Zaujímavé...vravíš pri černochovi by to neplatilo?
To je miliónkrát odskúšané. Málokedy. Tým rozhodne nechcem povedať, že sa mi konanie tohoto chalana "páčilo". Pre mňa-za mňa nech ho kopnú na zemi do hlavy, hoci aj o meter nižšie.
Útočí sa vždy úmyselne. Zabiť určite nechcel, prečo by mal chcieť? Úplne súhlasím s textom Bobo1.
Že sa kajá, ľutuje, posýpa popolom...to neviem posúdiť či úprimne alebo na radu právnikov. Dostal šancu.
Že je KĽDR taká, aká je...rozhodne nemôžu obyvatelia, ktorí dnes majú povedzme do 50 rokov. Za tuším dve generácie sa dá vyšľachtiť nové plemano napr. psa. Zrejme aj človeka.
A "šľachtení" boli chudáci aj zvnútra, aj zvonku.
Čo to tu riešiš za maňoviny? Liptáci sú Rusnáci?
Odporúčame