Krvavé peklo v Singapúre. Česko má prvého šampióna v UFC
Napísal si to podľa môjho názoru vcelku dobe. Až na to, že po technickej stránke to bolo všelijaké. Jirka má údovú techniku dobrú, obranu slabšiu. Na zemi....mal nespočetne veľa kritických chvíľ a nechápem, ako ho Texeira neuškrtil, mal to X-krát na mále, už sa zdalo, že je koniec.
A aj ukončenie veľmi neobvyklé, Texeira mal navrch, už to vyzeralo neznádejne pre Jirku...zrejme mu už nestačili sily a kondička, Jirka sa z toho dostal a paradoxne Gloverovou špecialitou (REAR NECK CHOKE) to s obrovskou dávkou šťastia ukončil. Chalani inak urobili spústu chýb.
Bola to krvavá bitka, nie pekný technický zápas. Krásny technický zápas predviedol Austrálčan, Číňanka...a podľa mňa aj Brazílčanka na zemi. Sevčenková mala prehrať. Procházku som si nahral...ale nebudem to pozerať znovu. Texeira ho dusil.