presne. Rusi tlacia a tlacia...a furt nic
presne. Rusi tlacia a tlacia...a furt nic
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))
..
a nezabudni si ivermettin vtierat pod pazuchu. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))
zas sa strapnujes? co za bludy pises?
ty si tam bol? vies to porovnat?
slaba prevencia? preto zomieraju nezaockovani na covid?
konecne. takych klobaskovych "lekarov" tu nepotrebujeme.
kratka pamat, on si nepamata, kto tu vladol v roku 2019.
ani jeden projekt za vlad Smeru nieje v poriadku. coho sa chytilo, to zle dopadlo. Visnove, D4/D1, Mytna, R2, R4
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))
..
zbal si veci a vypadni z tejto krajiny. nepotrebujeme ta tu. nicim neprispievas, si len na obtiaz.
a idu vianoce, tak sa vyspovedaj z tych klamstiev, co tu siris
niesu platcami DPH? ked som platca DPH a nakupim si tovar zo zahranicia, tiez neplatim DPH v tej krajine.
https://www.emyto.sk/sk/spoplatnene-vozidla/…
myto a dialnicne poplatky u nas neplatia vojaci, hasici, policajti, zdravotaci.....atd atd atd...
nase Cargo prevaza ich techniku? daj zmluvu.
pocuvaj, a preco neplatia myto a letiskove poplatky aj polski vojaci? alebo madarski?
tie bludy o cargo, to rozpravaj svojim detom,ako rozpravku. aspon sa zasmeju.
netrep somariny.
vymenuj 5 vysad USarmy na nasom uzemi.
(10) Vojaci a zamestnanci, ktorí sa podieľajú na plnení úloh ozbrojených síl a pôsobia mimo územia Slovenskej republiky, sa riadia právnym poriadkom Slovenskej republiky a sú povinní dodržiavať právny poriadok prijímajúceho štátu, ak medzinárodná zmluva neustanovuje inak.
SKUS MI SKOPIROVAT Z NEJAKEJ TEJ ZMLUVY, KDE USARMY NEPODLIEHA NASMU PRAVU.
a preco to teda nedokoncila predosla vlada? co jej v tom branilo?
ake vysady tu ma USarmy? skus aspon tak 5 vymenovat.
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))
..
a potom si dokachlickoval kupelnu
slovaci maju jednu krasnu vlastnost, ktoru vyuzivaju politici - kratku pamat.
no, mna zaujima ficov nazor. ale vazne.
kto?
Benova ide vyplakavat do EU ...Žaaaaaaaaaaaalobaaaaaaaaaaaaaaaaaabaaaaaaaaaaa aaaa
:))))))))))))))))))))))))))))))
.
ako sa im to krasne vracia...
a preto chcete ivermettin do kazdej rodiny.
inak, pekne bludy pises.
Beňová: O situácii u nás poviem šéfovi europarlamentu - ZALOBABA.
Zaockuj sa a nezomries. A ivermektin si mozes vtierat do vlasov
Odporúčame