takze, kolko sestriciek a lekarov sa ma starat o 3200 pacientov?
takze, kolko sestriciek a lekarov sa ma starat o 3200 pacientov?
ivermektin asi slabo vtierali do peria
prosim ta, smerohlas tu nevladne...
cisla su jasne....80% pacientov v nemocniciach nieje zaockovanych....
a kolko je ich? 5%? 10%?
jasne...takze sa o nich nemusia starat v nemocnici....preco potom niesu doma?
sorry...153
na stranke https://covidforms.nczisk.sk/covid-19-patien… je ich dokonca menej
a nieje ? co myslsi, kolko lekarov a sestriciek potrebujes v 2smennej prevadzke na osetrovanie 3200 pacientov v kritickom stave?
fakt? a lezia v nemocniciach? umieraju?
on to nepochopi....on by nechal vodica autobusu piect chleba a kadernicu operovat
53 ich je
ale kludne daj aktualny zoznam....:)))))))))))) a nepis bludy
nie, niesu...kolko mame odbernych miest?, daj cislo
minuly rok sme mali zatvorene skoly
Od soboty 24. októbra do nedele 1. novembra bude na celom Slovensku platiť zákaz vychádzania s niektorými výnimkami. Zároveň sa od 26. októbra do 27. novembra zatvárajú školy okrem detských jaslí, materských škôl a prvého stupňa základných škôl.
11. mar 2013
Kažimír ráta prepitné pre čašníkov, Kaliňák mu nerozumie
Minister financií by chcel dane z obslužného.
Opatrenia proti podnikom, kde prepitné končí vo vrecku čašníkov bez zdanenia, ohlasoval pred pol rokom minister financií Peter Kažimír (Smer). Doposiaľ nijaké nepresadil.
Aj minister vnútra Robert Kaliňák tvrdí, že reštaurácie nemusia platiť dane z prepitného, ktoré dostávajú čašníci.
„Netuším, že prepitné je daňový príjem. Priznám sa. Považoval som to za dar,“ povedal Kaliňák, ktorý s ministrom dopravy Jánom Počiatkom v Bratislave vlastní sieť reštaurácií Steam & Coffee.„Zamestnanci v reštauráciách často dostávajú minimálnu mzdu,“ opisuje nečestné praktiky ministerstvo financií.
Čašníci bežne zarábajú 450 eur v hrubom, zvyšok dostávajú načierno z prepitného. Obvykle si takto dokážu privyrobiť tristo eur za mesiac.
11. mar 2013
Kažimír ráta prepitné pre čašníkov, Kaliňák mu nerozumie
Minister financií by chcel dane z obslužného.
Opatrenia proti podnikom, kde prepitné končí vo vrecku čašníkov bez zdanenia, ohlasoval pred pol rokom minister financií Peter Kažimír (Smer). Doposiaľ nijaké nepresadil.
Aj minister vnútra Robert Kaliňák tvrdí, že reštaurácie nemusia platiť dane z prepitného, ktoré dostávajú čašníci.
„Netuším, že prepitné je daňový príjem. Priznám sa. Považoval som to za dar,“ povedal Kaliňák, ktorý s ministrom dopravy Jánom Počiatkom v Bratislave vlastní sieť reštaurácií Steam & Coffee.„Zamestnanci v reštauráciách často dostávajú minimálnu mzdu,“ opisuje nečestné praktiky ministerstvo financií.
Čašníci bežne zarábajú 450 eur v hrubom, zvyšok dostávajú načierno z prepitného. Obvykle si takto dokážu privyrobiť tristo eur za mesiac.
Štát potom stráca na daniach a odvodoch len pri jednom čašníkovi zhruba 90 eur mesačne. Ministerstvo v pondelok nespresnilo, aký je ich odhad únikov z nepriznávaného prepitného.
pretoze im to vyhovovalo?
11. mar 2013
Kažimír ráta prepitné pre čašníkov, Kaliňák mu nerozumie
Minister financií by chcel dane z obslužného.
Opatrenia proti podnikom, kde prepitné končí vo vrecku čašníkov bez zdanenia, ohlasoval pred pol rokom minister financií Peter Kažimír (Smer). Doposiaľ nijaké nepresadil.
Aj minister vnútra Robert Kaliňák tvrdí, že reštaurácie nemusia platiť dane z prepitného, ktoré dostávajú čašníci.
„Netuším, že prepitné je daňový príjem. Priznám sa. Považoval som to za dar,“ povedal Kaliňák, ktorý s ministrom dopravy Jánom Počiatkom v Bratislave vlastní sieť reštaurácií Steam & Coffee.„Zamestnanci v reštauráciách často dostávajú minimálnu mzdu,“ opisuje nečestné praktiky ministerstvo financií.
Čašníci bežne zarábajú 450 eur v hrubom, zvyšok dostávajú načierno z prepitného. Obvykle si takto dokážu privyrobiť tristo eur za mesiac.
ale fakt? cize virus roznasaju neockovani...kedze nemame takmer ziadne obmedzenie pohybu...
tak verime, ze Smer sa do vlady uz nedostane.
mne sa paci,ako kritizuju, ze nemame univerzitnu nemocnicu, ze nemame personal, ze nemame sestricky...ze maju nizke platy...rozmyslam, co SmeroHlas robil 12 rokov, ze nedokazal zaplatit sestricky, lekarov a nevybudoval novu univerzitnu nemocnicu...
niesu ludia. nema kto obsluhovat plucne ventilacie.
ako si sa ty nakazil covidom, ak si neockovany?
Odporúčame