ty si mal aky priebeh covidu?
takze lockdown je jedine spravne riesenie,ako zastavit sirenie nakazy?
nepamatam si, ci mi v roku 2001 niekto robil nejaky test, ked som bol doma s horuckou...
takze zaockovany sa nerovna chory na covid...tak?
ako si sa nakazil? od koho?
hej? preto v Moskve zistili, ze vyse 500tisic obyvatelov ma falosne covidpasy....
no a este k tomu das rozlohu.
tak si to teda rozoberieme
pri 450tisicovom okrese, na ploche cca 370km2 mame 431 nakazenych....
pri 105tisicovom okresne na ploche cca 1130km2 mame 237 nakazenych.....takze logicky by malo byt v BA podstatne viac ludi nakazenych, na mensej ploche pri vacsom pocte obyvatelov...ci?
to je pre neho tazka matematika....on nechape, ze 431 pripadov v 450tisicovom meste nieje vela, ak mas 237 pripadov v okrese Poprad zo 105tisic obyvatelmi
9. marca 2017
Ústavný súd už raz povedal, že v prípade očkovania ide právo na súkromie bokom
Na úplnom začiatku stálo rozhodnutie dvoch slovenských rodičov nedať zaočkovať svoje dieťa. Keďže lekár je povinný o tom informovať úrady, rodina dostala na konci roku 2012 pokutu 100 eur. Rodina sa odvolala, úrady pokutu potvrdili, a tak šla matka na súd.Celé to ukončil Ústavný súd v decembri 2014: očkovanie je povinné.„Žiadna medicínska metóda dosiaľ nezachránila toľko životov na celom svete ako očkovanie,“ píše Ústavný súd v úvode svojich právnych názorov.
Námietku, že vyhláška k očkovaniu stojí vlastne nad zákonom, ústavní sudcovia neprijali. V zákone sa predsa hovorí, že podrobnosti upraví vyhláška. „Keďže ide o otázky vysoko odborného charakteru, vzhľadom na často enormný rozsah upravovanej problematiky nie je vhodné tieto otázky upravovať v samotnom zákone,“ vysvetlil súd v náleze.
17sty november uz ukazuje cisla....a bude este horsie
tiez si myslim, ze to ten Putin prehana...nemas QR cod, nikam ta nepustia
ako si mohol mat covid, ak si sa neockoval?
ty sa kamaratis s niekym, kto sa nechal zaockovat? :)))))))))))))))
takze si doniesol zo zahranicia covid a nakazil si inych?
inak, dost ma zaujima, ako si mohol dostat covid, ak si nezaockovany? :)))))))))))))))
zas tie bludy
kazdy antivaxer ma minimalne 200 kamaratov, ktori su zaockovani, len on sam nieje :))))))))))))))
prestan bluznit.....si antivaxer, ktory popieral covid a sam si sa nim nakazil....ako mozes mat znamych a kamaratov, ktori su zaockovani? vsetci okolo su, len ty si lietadlo? ... :))))))))))
nakazeny maju "slobodu" az 180 dni, aj ked sa objavili pripady, ze protilatky nemal uz po 60-90 dnoch a znovu sa nakazil covidom
19:32 21.11.2021 (обновлено: 21:39 21.11.2021)
143828
Путин ревакцинировался от коронавируса
Путин ревакцинировался от коронавируса "Спутником Лайт"
co splietas?
Takže každý kto sa nedá zaočkovať zomrie? - ANO
Chrípková sezóna 2020/2021 nebola poznamenaná celoštátnou chrípkovou epidémiou. Na úrovni krajov pretrvávali lokálne epidémie.
V porovnaní s predchádzajúcou chrípkovou sezónou 2019/2020 sme zaznamenali pokles chorobnosti na akútne respiračné ochorenia (ARO), vrátane chrípky a chrípke podobných ochorení (CHPO). Počet lekármi hlásených ARO klesol o takmer 72 %, hlásených prípadov CHPO o takmer 84 %.
aky sajrajt? SputnikV?
Chrípková sezóna 2020/2021 nebola poznamenaná celoštátnou chrípkovou epidémiou. Na úrovni krajov pretrvávali lokálne epidémie.
V porovnaní s predchádzajúcou chrípkovou sezónou 2019/2020 sme zaznamenali pokles chorobnosti na akútne respiračné ochorenia (ARO), vrátane chrípky a chrípke podobných ochorení (CHPO). Počet lekármi hlásených ARO klesol o takmer 72 %, hlásených prípadov CHPO o takmer 84 %.
ved pisem...takmer nebola
Chrípková sezóna 2020/2021 nebola poznamenaná celoštátnou chrípkovou epidémiou. Na úrovni krajov pretrvávali lokálne epidémie.
V porovnaní s predchádzajúcou chrípkovou sezónou 2019/2020 sme zaznamenali pokles chorobnosti na akútne respiračné ochorenia (ARO), vrátane chrípky a chrípke podobných ochorení (CHPO). Počet lekármi hlásených ARO klesol o takmer 72 %, hlásených prípadov CHPO o takmer 84 %.
inak, ako vedel lekar zistit, ci si mal chripku ( pred covidom), ked ti nerobil testy?
Odporúčame