jednoducho : Putin a Orban su len spiny klamarske. :))))))))
jednoducho : Putin a Orban su len spiny klamarske. :))))))))
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
PO vakcine.
takze ked sused vecer vypil pohar mlieka a do rana zomrel, tak smrt nastala PO vypiti mlieka, nie na mlieko...tak??.... :)))))))))))))
.
nedavno blizko nas zomrel chodec pri prechode cez prechod pre chodcov....mali by sme zakazat prechody pre chodcov, pretoze chodza PO prechode moze sposobit smrt....
ty sa vzdy dokazes tak dokonalo strapnit a pisat bludy, ze ani roky studia mi neumoznia priblizit sa k tvojmu strapnovaniu aspon na 5%.... :)))))))
ak su chore tvoje deti na chripku, tak nechodia do skoly?...preco?,...
a aky test sa robi detom chorym na chripku?...ty si nechal testovat svoje deti, ak mali chripku?alebo ako si sa dozvedel, ze je to chripka??
ale nie...chces tvrdit, ze Putin klame?...a predal nam vodu??...
alebo Orban?....
a to je ten rozdiel, medzi nami...ja mozog mam.. :)))))))))))))))))
takze Putin je skorumpovany potkan? aj s Orbanom?... :)))))))))))))))))))
nikto ta nenuti, aby si sa dal zaockovat.
a mas pravdu, na umyvanie zubov sa nezomiera a tiez nieje povinne
Ak sa o svoj chrup dostatočne nestaráte, a namiesto návštevy zubára pri bolestiach volí te radšej tabletku, vaša ústna dutina vám to veľmi rýchlo spočíta. Zubní lekári upozorňujú na to, že zubná infekcia môže byť rovnako zákerná ako ktorákoľvek iná infekcia a vo vážnejších prípadoch môže zapríčiniť dokonca smrť.
neplac. ide vikend, mater sa o teba postara .. :))))))))))))))))))))))))
sam sebe sa miesas do diskusie?.... :)))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
..
tak ze kedy zomrie Putin a Orban?...uz su zaockovani...tento rok zomru?
takze tych 12tisic mrtvych nacovid, nie su mrtvy na covid...
takze ti, ktori mali pozitivny PCR test a lekar im potvrdil ochorenie a vypisal PN, tak klamal. ten lekar....tak?
takze ak nutis seba a svoje deti umyvat si zuby, kupovat nove kefky a zubne pasty, tak to ta bnuti niekto, kto chce ovladnut svet?.. :))))
alebo si zuby neumyvas?
kde? v nemecku?...v Rusku???
a co si pisal? : ktore ustekali redaktorky televizie, ked si dovolili urobit reportaz o jednej smrti po vakcine?.........takze klames ty? nebolo v reportazi uvedene, ze ako ty pises : o jednej smrti po vakcine
o 10tyzdnov. druhu davku mam naplanovanu na zaciatok juna
akoze trochu zavidim Putinovi, ten dostal druhu davku o 21 dni po prvej
ked mali tvoje deti chripku, poslal si ich do skoly? :))
zas si trapny..
400tisic potvrdenych ochoreni na covid - 12tisic mrtvych
milion200tisic zaocovanych a 3 umrtia?
Putin je teda spina fasisticka, ked sa nechal zaockova a ockuje Sputnikom rusov? :))))
nemiesaj sa do diskusie dospelych....:))))))))))))))))))))))))))))
.
.aman tius sa nieco pytal a ty sa tu len strapnujes...
nestrapnuj sa...zas som ta vytocil, to ma tesi.. :))))))))))))))
.
ale kludne daj nazov lieku a ja ti vypisem jeho vedlajsie ucinky... :))))))))))))))))))))))))))
krasny piatok, ked mozem dubacika strapnit...
takze ani nemas sajnu, co ti ako dietatu pichli?...tvoji rodicia s tym boli v pohode, ze ti pichaju lekari nejaku latku do ramena alebo zadnice??...
Odporúčame