australcan?mozno argentina, alebo peru, novy zeland, JAR,
australcan?mozno argentina, alebo peru, novy zeland, JAR,
lepsie,ak vsetkym platit OCRky alebo PNky...a mat nefunkcnu firmu...
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))
..
jasne, ty si sa na testovani kolkokrat nakazil?
clovece, mam takych znamych, ktori neboli ani na jednomockovani...a ani na jednom jedinom....a su medzi nimi taki, co uz mali covid 2hykrat
ja som absolvoval cca 25 testovani a ani za Boha a ani za narod nie a nie sa nakazit....este aj ten respirator ma nenakazil....
preco by mal niekto zomriet,
na covid sa nezomiera?
zlaty moj, este nemate dokoncenu D1 do sobraniec a ani R4 a ty uz chces R9
ach boze, kam na to chodis??
takze mafosko a pelle, ked si tak krasne rozumeju, tak tych nespaja vlastne nic... :)))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))
..
vies, kotletu nevolim, pretoze je to fasista......a nemusi mi to nikto prikazovat/nakazovat/odkazovat
co bolo 26.06.2020?
Pelle si dobre rozumie aj s mafoskom....a nikto ich nespaja do koalicie
nie, to som nebol ja, kto ti tam robil partaka...:))))))))))))))
preco si sa neprihlasil ty do sutaze??
zas tie tvoje bludy
09.10.2020 - Stavebné práce na úseku rýchlostnej cesty R2 Kriváň – Mýtna by sa mali začať vo februári 2021
„Práce na danom úseku boli začaté 16. marca 2020. Zhotoviteľ si sám naprojektuje dokumentáciu k žiadosti o stavebné povolenie. Po nadobudnutí jeho právoplatnosti by mala byť stavebná činnosť spustená vo februári 2021,“ uviedol odbor komunikácie Ministerstva dopravy a výstavby SR s tým, že stavba sa realizuje podľa zmluvných podmienok žltý FIDIC. Dodal, že stále platí aj predpokladaný termín dokončenia v roku 2024, ako sa uvádza v zmluve.
LSNS neuznava SNP, hlasi sa k Tisovi, propaguje fasisticku aj nacisicku ideologiu, predseda LSNS je nepravoplatne odsudeny za za podporu a propagáciu hnutia smerujúceho k potlačeniu základných práv a slobôd, uctieva 14.3.1938 - co je hanba a bilak na nasej historii atd atd ...
takze, v com je PS extremisticka?
ja sa nebojim, vy tu placete.... :))))))))))))))))))))))))))
preco sa teda bojis PS??...
Odporúčame