ake zadarmo??....ved z tvojich dani si platil obed zadarmo aj tym osadnikom....a teraz, ked pracujes, mas dvojnasobny danovy bonus.....osadnici budu mat 2nasobny danvy bonus? budu mat vyssiu cistu mzdu??...
si zober, 3 deti nad rokov, teraz mas danovy bonus minimalne 68...od noveho roku necelych 140..


