klames...boli ohrozeni....
preco nechcel pelle testovat klientov DSSiek?
klames...boli ohrozeni....
preco nechcel pelle testovat klientov DSSiek?
este ze vy ste dnes dvaja ti lepsi zo skupiny..
Smer preco netestoval DSSky, ked bol pelle premierom?
u mna vynikajuco.
co teda zariadil pelle?..okrem toho, ze sem dovolil zavliect ten virus
takze klames....daj link, kde uviedla datum : Od zajtra bude uz po korone...teda ziadny mŕtvy ziadny nakazeny...tsk vravela kompa remisová:)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))
.
ale inak u teba vsetko v pohode...
vo vsetkom klames
ale aj mna by zaujimalo : kedy a kde to vravela Remisova?
aha...budu tvrdit,aj ked to nie je pravda.... :))))))))))))))
.
mame tu regulatora cien a ten vobec nekona.....ked ceny komodit na burzach klesaju, nema problem podpisat zvysenie cien....
Jahnatka je potrebne posadit konecne do basy
z Race??...zas to mas domotane, clovece....
.
nie, pre teba nedavam link...preco tam Ersek zastavil vystavbu na tom useku??..
preto mame uzatvorene hanice a povinnu statnu karantenu pre tych, co prichadzaju na uzemie SR...takze kto sa vlastne v tisicoch ma vratit?...
a co tym chces ako povedat?....v cesku to maju takto
20.04 a 27.4.
potom az 11.5...25.5 a 8.6....aj tam funguje matulkov alibizmus?... :))))))))))
mas z niecoho obavu? neplac, ze teba nebude nikto monitorovat...
ved aj u nas mozu fabriky vyrabat. nikto nezatvoril fabriky,ako to bolo v talianksu alebo spanielsku
zabudol, ze uz jeho cislo mozeme monitorovat. teraz zistime, kolko telefonnych cisel musel pouzit,aby si spravil nahradne prihlasenia.
Odporúčame