zas to mas dopletene, vladiku.
ta tabulka a hodnotenie je uplne mimo....pozeral som udaje k 12.04.2020...ze lepsie je natom ako my Rakusko, madarsko, Norsko, nemecko,
my mame momentalne 3 mrtvych na 1milion, nemci maju 71, norsko 37, rakusko 61....jednoducho od veci to hodnotenie...
pretoze tak to nariadil hygienik...inkubacna doba je 5-14 dni
urobi sa median, vyhodnoti sa to za 14 dni a podla toho hlavny hygienik rozhodne,ako dalej.
.
co ti nieje jasne??...
28.3.2019 16:00
Érsek si dal urobiť vlastnú analýzu stavby D4R7. Naznačuje, že zlyhal dozor
Po najnovších odhaleniach hrozí, že by sa časť už postaveného obchvatu mohla zbúrať. Stavba nultého obchvatu Bratislavy by sa tak mohla nielen predĺžiť, ale aj predražiť. Tvrdí to Miroslav Dragun z Inštitútu pre rozvoj Bratislavského kraja. Práve on ešte pred rokom podal trestné oznámenie pre podozrenie, že sa na podložie obchvatu používa materiál určený na likvidáciu. “Skoro rok sme čakali na akýkoľvek krok inšpekcie alebo polície a dnes sme zistili, že sa vykonali nejaké zásahy,” povedal Dragun.
“Za výstavbu tohto úseku je v zmysle zmluvy plne zodpovedný koncesionár, ktorý musí postupovať v súlade s platnými predpismi. Ak sa potvrdí použitie neprijateľných materiálov, bude ich musieť nahradiť na vlastné náklady koncesionár a štát preto nebude za práce naviac nič platiť. Rezort dopravy je rozhodnutý v tejto veci postupovať nekompromisne,” uvádza rezort.
presne, na uroven Somalska.....mame najmenej potvrdenych pripadov na 1milion obcanov, mame najmenej umri na 1milion obcanov...a padli sme z 3tieho miesta...
.
no daj, kto je natom lepsie,ako my...
ubytocne testovania?
ty ako vies zistit, kto je a kto nieje nakazeny?...
Rok sa na tomto konkretnom useku nestavia. Preco sa tam nc uz rok nerobi? Preco sa tam zastavila pred rokom vystavba?
Skus nam to vysvetlit
odkial bola? uz je vykonana pitva? na ktorom oddeleni lezala?
a obchod mas hodinu cesty autom?
rok sa tam nestavia, natom useku...tak ano, diletanti ako Ersek narobili vela skody
rok sa nestavia na tomto useku dialnice a ficovolici tu vyplakavaju, ze matovic ide burat dialnice. preco ste neplakali pred rokom, ked tam Ersek zastavil vystavbu?
pedro, zas klames....preco sa strapnujes a klames?
mater musi byt na teba hrda, ze vychovala klamara
Odporúčame