Stačilo mi prečítať tri riadky a končím, strata času. Už len tvrdenie, že kradli za Dzurindovej vlády svedčí o úrovni ponúkaných informácii. Len sa pýtam, ak má dôkazy, že kradli a sú zlodeji, či to už oznámila príslušným orgánom.
Podľa:vlákien iba prvá úroveň času |
najnovšie po najstaršie najstaršie po najnovšie |
Jednoznačne.
Smer č. 1 - Fico s tými smerákmi čo majú už nejaké maslo na hlave a je to verejné známe.
Smer č. 2 - Pelé s tými smerákmi ktorí síce majú tiež maslo na hlave, ale zatiaľ sa to ešte neprevalilo na verejnosť.
Inak Pele stále namiesto Hlasu spomenie Smer.........
Vážení, Bláha na viac rozumu ako polovica poslancov z olajno dokopy. Chápem, že vás to poriadne hnevá, ale sami ste si zvolili hlupákov do NR. Mozočky Taras Buľby, Pročka, Remiašovej, a ostatných olajno hviezd sa vojdú do orechovej škrupinky. Bláha je narozdiel od tychto núl, vzdelaný človek, ktorý svoje tituly neukradol a je vysokoškolský pedagóg.
Narozdiel od tvojich vodcov, Fico ani Pelle, tituly neukradli. Riadne vyštudovali. Bez podvodov, takže obaja majú rozumu dosť, narozdiel od teba a voličov gangu štyroch.
To ,že by Fico mal dosť rozumu a teraz priamo samovražedne bráni Haščáka ? Tam ako aj u Troškovej a iných káuz kde bola jeho diskusia nahraná sa iste nesprával ,akoby ten rozum mal..Titul ešte nedokazuje,že vie aj strategicky myslieť,ten mu zjavne nepomáha..Pelé anie nevie v ktorej strane pomaly je ,nenávidí svojho bývalého tútora a keď sa pomýli aj svoj Smer spomenie.. Všetko je to banda chr ap úňov ,ináč sa to nazvať nedá..
Aj na Infovojne často Lichtner vravieva,že Pellegrini je ovela nebezpečnejši pre Slovensko ako Matovič.Pelle je karierista a slniečkar ale taji to dobre,lebo jeho strana by vyhrala volby podla prieskumov coming-out tak skoro nebude v jeho pripade.
No ale vsetci len na tom pracuju, len pre Hlas, lebo na inych stranach sa nevedia zhodnut, cize budu len vyhodene peniaze, keby bolo referendum alebo nove volby, nedopadlo by to inak. Vlastne za drahe peniaze sa dopracuju len k Hlasu.
-koho okrem zaslepeného zúrivého mini-zvyšku smerákov ešte zaujíma BBB (bigotný boľševik Blaha? ) :)
-Pellegrini si zatiaľ prísne dáva pozor, aby nepovedeal nič čo by len vzdialene pripomínalo liberálny názor. Vôbec sa mu nedivím keď chce vyhrať voľby v tejto tupej fanaticky bigotnej vatikánskej kolónii
-nech sa katolibanské fanatičky ako Malinová aj rozkrájajú od besnoty, po tejto vláde vyšinutých psychopatov a šialených baptistických vyháňačov diablov z jogínov príde nabetón vláda liberálna. A takýto trend je v celom civilizovanom svete, stačí pozrieť vedľa k Čechom, fundamentalistickí bigoťáci tam už vymierajú a víťazí zdravý rozum, veda a civilizácia. Západnejšie v Európe je to ešte jasnejšie, trend je od fanatizmu k rozumu.
Ja som katolibanska fanaticka? Nikto nema tolko clankov proti katolibancom, ako ja, lebo ich pisem uz cele roky.
Ale to neznamena, ze budem chciet Hlas.
priznávam že nesledujem vás pravidelne, vychádzal som z tej podobnej k blahovskej nenávisti voči všetkému liberálnemu
Davam ti len jeden priklad, ale na tuto temu mam najviac clankov, kde kritizujem RKC alebo radikalnych islamistov, ze ich nekontroluju:
OK, s tým článkom súhlasím a to katolibanstvo beriem späť, sorry.
Zostáva tak už len tvoja zvláštna nenávisť voči liberálom, ktorú vídavame v okolí politických príbuzných Blaha-Kotleba (aj keď to taja).
Ak nie si katolibanská fanatička a tvrdíš, že si v skutočnosti liberálna, ako si potom mohla voliť stranu prepchatú tými najhoršími náboženskými fanatikmi? Ľuďmi ako je ten letničiarsky džihádista Krajči, ktorý považuje nekresťanov za menejcenných?
Nikto od teba nechce podporu Hlasu ani chválu na Pellegriniho. Kľudne ich kritizuj - ale férovo, nie takto neobjektívne ako doposiaľ.
Vymazané na základe žiadosti podľa zákona č. 18/2018 z 29. novembra 2017 o ochrane osobných údajov.
Blaha bne je žiadný bojovník za spravodlivosť, je to skor taký zabavač.Kopa ludi čita je blogy iba preto, aby videli, ako somarinu napisal.
Proti korupcii "bojuje" u inych, nie u seba nie podobne ako jeden slavný franciusky spisovatel ktorý verejne obhajoval práva žien a pritom svoju mastil hovoril, že pišem o druhých a nie o sebe.
palengue-Jedného zabávača ste si dali za predsedu vlády, dali ste miesto neho jedného Pročka čo hovorí ňu,ňu,ňu,ďalšiu čo si hovorí Tabak bla,bla a tretia chodí za 3000euríkov ako z kurína do parlamentu v teplákoch.Tak si o pána Blahu neotieraj tu neumytú zapáchajúcu,držku a poobzeraj sa komu to vlastne fandíš a držíš chrbát.
Napísané skoro vynikajúco po tých 4 predchádzajúcich fiaskách, Malinka... ALE, nie raz si sa tu pýtala, akú že vám to teraz Matovič berie slobodu atď. Lebo vraj žiadnu... Potom z toho usudzujem, že slobodná si... načo ti je potom liberalizmus? Ešte väčšiu slobodu? To je aká?
Poviem ti: Liberalizmus je CHAOS pod pláštikom slobody. Preto ho málokto musí. A ty túžiš po chaose nie slobode, tú už máš:).
Demokracia je teraz spôsob akým nás ovládajú - recyklácia ľudských hyen a svíň. Nie je dôležité kto bude zastávať politické funkcie, podstatné je, že bude poslúchať. Toto ale nie je zďaleka len o spôsobe výkonu moci, to sa dá ľahko zmeniť. To je hlavne o ovládaní myslenia más demokracia je najlepší spôsob vlády - odkiaľ sa toto presvedčenie v nás berie, keď sa denne presviedčame o opaku?
A ďalšie tvrdenie - v celých dejinách ľudstva sme sa nemali tak dobre ako dnes, prečo v to veríme a na základe čoho? Keď už neveríte na belošskú minulosť(život slovanov), tak čo taký život indiánov napr.
Dlho by sa dalo pokračovať - napr. prečo naše deti vychovávajú inštitúcie?
Spôsob akým formujú naše myslenie toje kľúčová otázka, ktorú je potrebné zmeniť.
No skús to, bez pedagogického minima, teda niekoľkých rokov školy ti nepovolia učiť tvoje vlastné deti doma!
Ty svoje deti učíš o tom, že demokracia je najlepší politický systém, alebo ich učíš o tom, že ľudia sa nikdy nemali tak dobre ako dnes?
Vzdelávať môžeš svoje deti aj DOMA, nemusíš ich vôbec posielať do školy!
- - -
Od roku 2008 je možné domáce vzdelávanie aj v SVK, podľa školského zákona č.245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní, domáce vzdelávanie je charakterizované ako individuálne vzdelávanie, viď § 24 Individuálne vzdelávanie https://www.slov-lex.sk/pravne-predpisy/SK/Z…
Tento zákon umožňuje individuálne vzdelávanie osobou, ktorá má pedagogickú kvalifikáciu pre 1.stupeň ZŠ. V praxi to znamená, že každý rodič, ktorý chce doma vzdelávať svoje dieťa, musí nájsť ústretovú školu a pani učiteľku, ktorá bude s rodinou spolupracovať =čo značí, že učebnice vám dáva zvyčajne škola, každého pol roka bude dieťa chodiť na preskúšanie.
Skúšanie prebieha v podobe komisionálnych skúšok.
Portfóliového hodnotenia žiaka predstavuje reprezentatívnu vzorku autentických prác dieťaťa za určité obdobie. Pozostáva z vypracovaných pracovných zošitov, projektov, plagátov, fotiek, nahrávok, zachytávajúcich vzdelávanie dieťaťa.
Ja zvyknem čítať skoro všetko, čo mi podstrčia, ale tieto blogy nečítam. Nie sú v nich dodržané zvyklosti, na ktoré sme si na internete už zvykli - zvýraznený a dokonca podčiarknutý text sa používa na odkazy, ako link. Takýto blog sa číta ťažko a ani nemá cenu ho čítať. Keby som takýto text dostal v tlačených novinách, tak ich potrhám pred čítaním a druhý krát si už také noviny nekúpim. Vhodne vybraný novinársky štýl by možno spôsobil aj čitateľnosť. Ale to som sa doteraz nezaoberal obsahom. A ani sa nebudem. Ak sa na týchto debatách zúčastňujem, tak len preto, aby som videl reakcie prispievateľov, dosiaľ ma však žiadna neprinútila otvoriť si blog a prečítať ten článok.
To ani nie sú jej autorské texty, ale len rešerše z cudzích článkov a príspevkov. A ešte také, že vzhľadom na otrasnú formálnu stránku, celkom nečitateľné a neprehľadné. Netriedený odpad nielen po obsahovej, ale aj formálnej stránke. A táto osoba o sebe tvrdí, že má vš, že je dokonca učiteľka! Veľmi smutné.
MaliNova ty oslavujes a zachranuju Vladu Sialenych Zlodejov a Maffianov na cele Psychicky Chorym Clovekom. Ved aka Buducnost caka to Vase Slovensko s takym Mesiasom? Dalej 2. Naj vyssi ustavny cinitel lovi po nociach Babky na Statnej Limuzine v ktorej je GORO a prikaze rodicovi jazdit aby Babka videla aku moc ma aj v rukach ten Perverzny Maffian. Zaimponoval, ni osud to zmenil, ale ani to nestacilo a nadalej vyvadzal aj v nemocnici. A ti ktori vydali Regulaciu pre spodinu pre nich to neplati! Porusuju to a narodu Ovciam smeju do oci. Mohol by som pokracovat na 10 stran ale ktori jasne vidi co ta Cvarga robi nazyvajute Fasistami. Nieze len chovaju ako Barany, ale od 1. min kradnu v mene Pandemie a skoda spominat rodinkarstvo, Idiotizmus a dalsie veci. Tuto koaliciu by si mala nazvat VVBS vlada vsetkych Blaznov Slovenska. No a teraz aka Buducnost caka Slovensko pri moci VVB.
Blaha vie vystihnúť podstatu problému,čiže aj odhad o postupe Pelleho,jeho možnosti a čo je v ňom. Ináč už naši dedovia hovorili ,never tomu čo už raz zradil ,lebo prídeš na psí tridsiatok. Aj v tomto prípade napriek sympatickému vystupovaniu a jamkách v lícach.I keď topiac sa pri Matovičovi národ sa môže chytiť na hocičo aj na to len príjemnejšie rozvážnejšie vystupovanie,alebo len na jamky v lícach.Veď keď u tejto koalícii sa chytil na sľuby a veril ,že obyčajných kriklúnov a aktivistou sa šibnutím prútika po voľbách stanú rozvážni rozhľadení ministri a politici. Veď i preto sa pohybujú v parlamente poslanci ,ktorí vydávajú zvuky ňu,ňu,ňu alebo bla,bla bla alebo si len tak za tritisíc eur odskočia z kurína v teplákoch poslancovať.
Na rozdiel od takých mysliteľov ako je Dostál a Osuský áno, vie vystihnúť podstatu a myslí mu to.
https://www.youtube.com/watch?v=AQlroX0wMFk&… ani lekarovi neuveris Malinova?
Malinová ,ten písateľ vašich myšlienok vidí toho teplé ho sm rada dobre. Smeruje presne tam ,len osobne si myslím Fico ho dá do kolien. Niečo naňho vytiahnú ako niekde v tieni niekomu dudle..Oni sú to banda špina vá všetci. Nikto s charakterom tam nie je..
Dobrý blog+++++++++++
Len keby nebolo tej trpkej pachuti z toho, že si napísala tento blog v mene záchrany Matoviča.
Keby sa dalo veriť že v mene záchrany si vyplodila dobrý blog práve teraz, keď zločincovi Matovičovi tečie do topánok, okrem toho, že verejne priznal, že mu kvapka na Jarvis.
Ten clanok je zhrnutie mojich myslienok, co som napisala este pred letom v roznych svojich clankoch. Blaha mi to neskor len potvrdil.
Vtedy som zachranovala Matovica? Este nikto nevedel o kauze s diplomovkami a ani ze pride druha vlna koronavirusu.
Vsetci boli stastni, ze pandemia na Slovensku skoncila.
Nože napíš aj niečo rozumné a k veci,No ak je niečo nie slabé ale úbohé tak tvoj komentár.Zjavne si nepochopil o čom ten blog je a tak sa nabudúce posnaž .
Tak Malinová sa nám zase vyzvracala. Zase tu máme siahodlhé rešerše a ctrl c a ctrl kdejakých zapadnutých textov a príspevkov, pri ktorých sa naša "intelektuálna bohyňa" tvári ako objaviteľ Ameriky. Každý kto má všetkých pokope dobre vie o čo v Smere išlo: Fico nechcel uvoľniť predsednícku stoličku Pellegrinimu a jeho ľuďom, lebo sa bál, že ho nepodporia v prípade jeho kriminalizácie. O tom bol celý spor, nie o nejakej ideológii, ľavičiarstve, liberalizme či neviem o čom, ako to splieta Blaha pre svoje jednoduché publikum. Ty si tak neslýchane nechápavá, Malinová, že človek musí mať silnú pochybnosť o tom, že si mohla mať dostatočné IQ na vyštudovanie pedagogiky. Alebo len tupo manipuluješ v prospech Oľano a rafinovane to hráš, že ty si vlastne fanúšička Blahu a Fica, a nie nejaká fanatická olajnistka nenávidiaca všetko, čo sa obtrelo o Smer. Pochopiteľne, veď Ficov Smer dnes nie je konkurenciou pre tvoje Olajno, ale je ním Pellegrini.
Ty si sluha progresivnych smerakov? Ako vidim, mnohi ich chcu volit a tak ich len upozornujem, presne ako infovojna, ze ich len oklamu.
"ako to splieta Blaha pre svoje jednoduché publikum"
Takze si tu o nich myslis, ze su primitivne jednoduchi? To totiz vycitaju len mne.
Nie som fanusicka Smeru ale nevadi mi, ked ludia budu volit Smer, lebo podla mna uz nikdy nebudu nebezpecni. Budem volit kohokolvek, kto bude opoziciou voci ratlikom zo vsetkych stran.
Smutne je, ze ti jednoduchi volici budu volit prave ratlikov proti Matovicovi. Ale kedze to bude liberalna vlada, mne to napokon bude vadit menej ako im, lebo ja liberalnu agendu uznavam.
Milá pani učiteľka, Vy by ste sa už mali zrejme vrátiť do školy, pretože to ničnerobenie už vážne ohrozuje vaše duševné zdravie.
Ja nie som nikoho sluha, čo sa nedá povedať o tebe, ktorá tu robí špinavú nadprácu pre dnešnú pro-americké koalíciu, ktorá sa správa ako tá najhoršia papalášska lúza. Blaha si je sám dobre vedomý, aké má publikom, čo toto publikum chce počuť a že to, čo chce sú veľmi zjednodušované a jednostranné verzie. Predstav si, Malinová, že realita je ďaleko farebnejšia a komplikovanejšia, ako to podsúva vo svojich príspevkoch Blaha, alebo ty.
Ja proti liberálom tiež nič nemám. Ale nechápem, že ty sa prezentuješ ako liberálka a potom kritizuješ Pellegriniho, lebo má byť podľa teba príliš liberálny. A zároveň volíš nedemokratické Olajno plné náboženských sektárov, proamerických riťolezov (ako globsekár Naď) na čele s primitívom s očividne diktátorskými maniermi. Už sa spamätaj, a začni byť konzistentná i férová voči politickým stranám (nakladaj rovnakou mierou aj Matovičovi, Sulíkovi, Kollárovi a iným gaunerom, ktorí sa prejavujú horšie ako Pellegrini),nie takto tupo militantná a gulášovitá.
A nikoho si nebol volit?
Moja nadpraca tu spociva v tom, ze obhajujem bezpecnostne opatrenia v case pandemie. Inak len pisem, co si myslim.
Ak je farebnejsia, uved presne ako farebnejsia, inak su to len vseobecne zvasty.
Nie je pre mna prilis liberalny, to je pre Blahu. Podla mna by bol cimkolvek, cim urobi politicku karieru.
Rovnakou mierou a este vacsou kritizujem liberalov. A kritizovala som uz mnohokrat aj Matovica, OLaNO, SaS a Sme rodina. To sa naopak neda povedat o smerakoch, tu nemas od nich jeden jediny clanok, kde by dokazali kritiku aj na vlastne strany.
Voliť som volil, ale nie Pellegriniho. Tvoja nadprácu tu spočíva v tom, že vylievaš kýble hnoja na najväčšieho konkurenta Matoviča. Je za čo Pellegriniho kritizovať? Určite áno. Ale ty to preháňaš a si obsedantná - a to pôsobí to, že máš škaredú agendu v prospech Olajno.
Ja smerákov kritizujem, ak už sme pri tom.
Odporúčame