Máš pravdu ! Kto chce pomáhat , nech pomáha . Ja nechcem . Ani zo spoločného !
Máš pravdu ! Kto chce pomáhat , nech pomáha . Ja nechcem . Ani zo spoločného !
Rusko vojny nezačína ale končí ! Toto si treba uvedomiť !
V sýrii ostrelovali podľa našich médií iba nemocnice . Na km štvorcový ich tam mali najviac na svete !
Ona je taký slovenský havel . Tiež to bol ....
Každý obvodný lekár !
Akú kapitáciu má mesačne lekár ?
Vráť sa do základnej školy a zopakuj si pravopis a dejepis . Možno aj ostatné predmety !
Nie bratislava !
Aké kompetencie má odvolaná vláda ?
a ktorú pravdu ste mysleli ? tú ako tento dezinformačný plátok "PRAVDA" , alebo pravdu toho britského ľavobočka s "modrou krvou " ?
takže české zbrojovky budú mať plno práce . gratulujem !
od tej doby , čo boli uvalené !
s tebou mě baví svět !
Kto je agentúra Maxar ? Oni majú v Číne právo monitorovať ? Alebo špehovať ?
Ježiš kristus bol niekedy kráľ ?
Čo má spoločné socializmus s vojnou na ukrajine ? Okrem toho táto vojna nie je ruská . Je americko ukrajinská do posledného ukrajinca !
Demokracia su predsa aj komunisti a ich svetonázor !
Je tento slávny američan slávnejší ako ovečkin ? Tak o čom pán žurnalista točí ? Asi chce byť silou mocou taký slávny ako američan ! Hnoj !
Prečo by to niekto mal dávať do súvisu s ukrajinou ? To fakt tu stále musíte tento konflikt pripomínať ? To skutočne sa inde na svete už nebojuje ?
Odporúčame