ty ako vyzeráš ? a prečo sa schovávaš za nick ?
ty ako vyzeráš ? a prečo sa schovávaš za nick ?
toľko lží hneď na začiatku . za to si zaslúžite aspoň sacharovovu cenu !
ty ho nemusíš robiť . ty už si .
máš pocit , že sú diskriminovaní ja nie .
ešte ti tam chýb a láska ! Pravda a láska zvítězí !
máš pocit , že sú diskriminovaní ja nie .
Forbes nech ide do r!!ti .a pravda tiež kvôli tomu , ze tento plátok vôvec sleduje a cituje !
To tú muníciu kupovali asi v amerike , keď američania vedia , za koľko dolárov to bolo .
medzi slepými je jednooký kráľom
Slovenčina moja, krásne ty zvuky máš,
Tatransko vzbudzuješ, život mu dáš.
A kto ju miluje, nech žije, nech žije,
kto sa jej odrieka, sám seba zabije.
Bolo by zaujímavé zistiť , koľko by ich odišlo od nás !
Už som ti tu raz odpovedal . Platí - koho nepresvedčíš , tomu treba dať po papuli . Ale tebe by asi ani to nestačilo .
Máš pravdu,že hlupákov je tu dosť .tvoj nick tomu zodpovedá !
Keby Fico neurobil z peleho premiéra, tak dodnes nikto nevie, že existuje. Je to podrazák
keby nebolo fica , nikto by o pelem ani nedel že existuje . je to zradcovský zmetek
pane kovando , strčte si ty svoje rozumy do ...
to bola asi taká "stálica sovietskej a ruskej estrády" ako u nás otto weiter !
chce se mi zvracet - černí baroni
ale píšete , že sa vrátil domov do kanady . tak aký je to rus ?
Odporúčame