úprimnú sústrasť rodine . zaujímavé že aj v zahraničí bola známa . Ridgeback odkiaľ si ? R.I.P. nie je celkom slovenské vyjadrenie sústrasti
úprimnú sústrasť rodine . zaujímavé že aj v zahraničí bola známa . Ridgeback odkiaľ si ? R.I.P. nie je celkom slovenské vyjadrenie sústrasti
Koľko máš nickov ? Že ťa tatko než si sa narodil nevypľul radšej niekde na plot .
Rozumný človek nefajčí !
Keď o to toľko stojíš , choď sa pozrieť do reštaurácie na námestí v Doľanoch .
A odkiaľ nedostrelia ? Z Cabaja alebo z Čápora ?autor sa zrazil asi skoňom alebo priamo s lokomotívou ?
To ako sa dá urobiť , aby nedostrelili do ruska . A odkiaľ ? Z Cabaja alebo z Čápora ? Už titulok klame ! Autor sa asi s koňom zrazil ! Alebo s lokomotívou ?
Aj zlá reklama je reklama . A tohto sa repa drží . Každý diskusný príspevok k článku je euríčko do vrecka repu .
Mňa by zaujímalo , kedy konečne začnú trpieť američania .
Dala nám tú slobodu , že šmelinári a podvodníci sú nepotrestateľní ?
Tie nuly vybudovali všetko z čoho ty dodnes žiješ
Z tej dikcie vyplýva , že slovensko je vo vojne s ruskom .
Odporúčame