Prečo by mala táto vláda pochybovať o činoch SMEROvlády? Však podľa teba bola SMERovláda tá najbohovskejšia na svete! :-)))
Prečo by mala táto vláda pochybovať o činoch SMEROvlády? Však podľa teba bola SMERovláda tá najbohovskejšia na svete! :-)))
Ktože nám to vládol 28.10.2019, keď ho vzali do väzby? :-))))) A ktože bol policajným prezidentom? :-))))
Nerob zo seba vola!
Argument jak hovado. Videl si niekde v nejakom volebnom programe dnešnej opozície za posledných 20 rokov že by chceli zmeniť zákon o väzbe?
A ostatné v tvojom príspevku sú tiež iba žvásty.
Nezosmiešňuj sa tu v priamom prenose! :-)))
Kotleba bol jediný, kto to vie?
Vo vyšetrovacej komisii boli aj SMERáci - tvrdá opozícia. Tí nič také nehovorili.
"...v konečnom dôsledku to vracia Slovensko do 50 - rokov minulého storočia ..."
Hm, a dostal aj po papuli ako napr. Husák či Clementis?
Ozaj, a spáchal to z čoho ho vinia alebo nespáchal?
Rozhodlo sa o nezákonnosti jeho väzby, nie o jeho vine či nevine.
Už sa aj na Slovensku hovorí o mafiánskych skupinkách ako o rodinách?
Súmrační trollčokovia, darmo sa namáhate, zabasli ho za éry SMERu.
O tých 2 minútach kde písali? Na infovojne alebo v hlavných sra čkách?
Áno, áno, SMER sa mu chcel pomstiť tak ho vzal do väzby. Ale začo sa mu chcel pomstiť?
SMER mal 12 rokov na prijatie zákona o väzbe a veľké makové spravil.
Veru, napr. taký Lučanský sám seba zabil. Neuniesol hanbu, ktorú si sám sebe spôsobil.
Veru, lófašúnikovia od Mauiána to nechápu.
Fašistickým kolenovým kotrbám od Mauiána nejde karta.
A čo robil v tejto veci 12 rokov SMER a Fico?
Prečo 12 rokov - keď dokonca nebola ani pandémia a ako píše pisateľka už aj vtedy boli problémy - neriešili 3 ficovlády tento stav?
Už si nevymýšľaj toľko neuveriteľných URBAN LEGEND - o tebe, tvojej neveste, atď.
Strašne milujem ľudí, ktorí veria Ficovi až do zbláznenia :-)))
Aha, vravíš LEBOKRAJNIAK! :-))))))))))))
A ja poviem - LEBOFICO!
Fico mal na to 12 rokov. Prečo v tomto probléme neurobil ani veľké makové?
Podnikanie, resp. vykonávanie samostatne zárobkovej činnosti nie je nijako limitované pre poberateľov starobného a invalidného dôchodku.
Prečítajte si celý článok na: https://www.podnikajte.sk/zivnost/zivnost-v-… © Podnikajte.sk
NONONO!
Ty si začal o Krajniakovi, o jeho hrubom čreve a o mne! Takže sa tu nekrúť ako had, ty had!
:-)))
Odporúčame