Teraz sa nepretrhli malé Kravčíkove HRÁDZKY ale VEĽKÁ metrov dlhá HRÁDZA z 18. storočia!
Teraz sa nepretrhli malé Kravčíkove HRÁDZKY ale VEĽKÁ metrov dlhá HRÁDZA z 18. storočia!
Tá hrádza na tom obrázku ktorý sem dávaš je 42 metrov dlhá a 6 metrov vysoká?
A keďže sme rovnako leniví ako sme boli v roku 1926, tak sa tá hrádza asi pravidelne nečistila.
Aj v Gabčíkove priehradu pravidelne čistia, aby sa im nedostali smeti do turbín a nespôsobili haváriu.
Kritici nemali upozorňovať z bezpečia krčmy, ale si mali vyhrnúť rukávy!
Kravčík tú hrádzu nestaval:
Táto hrádza nad dedinou má pomerne dlhú históriu. Pôvodne bola vybudovaná ešte v roku 1789. Išlo o tajch na pohon banských zariadení.
Hrádza už raz napáchala škody a to v roku 1926, kedy sa taktiež roztrhla a v obci spôsobila veľké materiálne škody.
Ten Kravčík musí byť veľmi starý človek, keď spôsobil pretrhnutie hrádze v roku 1926. :-)))
Táto hrádza nad dedinou má pomerne dlhú históriu. Pôvodne bola vybudovaná ešte v roku 1789. Išlo o tajch na pohon banských zariadení.
Hrádza už raz napáchala škody a to v roku 1926, kedy sa taktiež roztrhla a v obci spôsobila veľké materiálne škody.
Táto hrádza nad dedinou má pomerne dlhú históriu. Pôvodne bola vybudovaná ešte v roku 1789. Išlo o tajch na pohon banských zariadení.
Hrádza už raz napáchala škody a to v roku 1926, kedy sa taktiež roztrhla a v obci spôsobila veľké materiálne škody.
Táto hrádza nad dedinou má pomerne dlhú históriu. Pôvodne bola vybudovaná ešte v roku 1789. Išlo o tajch na pohon banských zariadení.
Hrádza už raz napáchala škody a to v roku 1926, kedy sa taktiež roztrhla a v obci spôsobila veľké materiálne škody.
Na Kravčíka tu nadávajú iba nemysliace hovadá!
V roku 1994 ked bola povodeň a neboli hrádzky, tam kto zabil človeka?
Hrádzky treba nielen stavať, ale aj udržiavať, aby boli funkčné.
V roku 1994 NEBOLA ŽIADNA hrádzka - a predsa ich vytopilo!
Prečo je Kravčík ekoterorista? Môže Kravčík za to, že sa hrádzky pravidelne neudržovali a neopravovali?
Aj po 40 rokoch! Zatiekla strecha, premokol plafon, padla nekvalitne urobená omietka.
Preto som si nekúpil byt v paneláku ale rodinný domček.
Podľa tej fotky stropu to mohla byť zatečená strecha a premočený plafon.
Akoby tam chýbala vrstva cementového špricu. Alebo ten špric nebo riadne vyzretý a okamžite po jeho nehodení nahadzovali aj maltu. Chyba sa mohla prejaviť po prederavení strechy a zatekaní.
Keby bol boľševický národný podnik, ktorý škôlku onehdá ešte za Gusta staval, dodržal pri stavbe všetky technologické postupy, nemusela sa ešte mnoho rokov robiť oprava.
...a ferro zase zbytočne a bezdôvodne kope a hryzie Čaputovú aj všetkých kolo seba ako taký skapínajúci kôň :-)))
Ďusi, zachráň sa, chcú ťa zaočkovať! Chcú ťa začipovať nanočipmi! Uteč do CCCP! Iba CCCP je záruka slobody. So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak, však Ďusi?! Přes spáleniště, přes krvavé řeky,... Ďusi, nedaj sa očkovať! Ďusi, né!!! :-)))
Odporúčame