Ďusi, nepolitizuj! :-)))
Deltoid, dnes is už ti bol sestrička pichnúť ukľudňováky? :-)))
Tak veru, si stará zelená guma, profesionálne zdeformovaná :-)))
Takže podľa teba hygiena nie je potrebná? Môžu vyrábať maslo s neuviazanou šatkou aby im vlasy padali do masla, môže nachladnutá usoplená Mara mútiť maslo a pŕskať, kašlať, smrkať do masla? Či bez hygienického (zdravotného, potravinárskeho...)preukazu môžu tam zamestnanci pobehovať vo výrobni?
BOZP nie je treba? Jožo môže chodiť do práce pod vplyvom alkoholu?
Dane a odvody netreba platiť? Z čoho ti sociálka vyplatí podporu či prídavky na deti?
Takže sa musím upresniť, keďže som zabudol že si nedopínavý nehápavec - pomedzi tie citácie zákonov píšeš neuveriteľnú znôšku sprostostí, za ktorú by sa nemusel hanbiť ani Goebels.
Tie plusky pre neho vypadajú ako krížiky v cintoríne pre padlých vojakov pri Verdune.
https://m.smedata.sk/api-media/media/image/s…
"Môj duch" bol síce lampasák,. ale nebol to žiadny vojnový hrdina. iba vojenský papuľnáč - politruk. A ani nepadol pri Verdune. :-)))
V tom prípade a nedaj zaočkovať aby si neprispel nejakému milionárov ktorý vyrába vakcíny. Dokonca to očkovanie máš zadarmo, ale aj tak sa nedaj zaočkovať, nech tá milionárska sviňa nedostane od nášho štátu tých 5 -10 euro aj za teba. Radšej zajdi do krčmy, podpor svojho krčmára, aby si mohol kúpiť nového mmercedesa, nakaz sa v tej jeho krčme bez rúška a umri na COVID. Ale budeš víťaz, lebo milionárska sviňa ktorá vyrába vakcíny nedostane za teba peniaze. :-)))
Dobré znôšky sprostostí, ani sám Goebels by sa za ne nemusel hanbiť.
Aha, chápem - teda COVID neexistuje.
Ale potom nechápem prečo všade vybľakuješ, že Matovič má na svedomí 12.000 mŕtvych, ktorí umreli na COVID.
Gašparovič považuje za veľkú špekuláciu rozhodnutie koaličných strán, ktoré sa napriek svojim vyhláseniam na ústavný súd neobrátili.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/1274611/gasparovic-by…
Gašparovič považuje za veľkú špekuláciu rozhodnutie koaličných strán, ktoré sa napriek svojim vyhláseniam na ústavný súd neobrátili.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/1274611/gasparovic-by…
V roku 2004 aj Gašparovič myslel, že on by sa obrátil na ústavný súd:
https://domov.sme.sk/c/1274611/gasparovic-by…
"...Gašparovič považuje za veľkú špekuláciu rozhodnutie koaličných strán, ktoré sa napriek svojim vyhláseniam na ústavný súd neobrátili..."
Ale to už nebude nikdy referendum k tej istej otázke, nakoľko tam nebude ani tá istá vláda. A ak zmeníme čo len jedno slovo v otázke, už to nie je ani tá istá otázka :-))))
Tak veru, nemal si to v živote nikdy ľahké, každý si z teba iba robil prču, nik ťa nebral vážne a ešte aj tu na debate sa z teba každý rehoce.
Skús radšej chytať ryby alebo sa daj an turistiku :-)))))
Takí tam už od marca 2020 nie sú.
A ty o seba naozaj myslíš že si zdatný diskutér? Dovoľ aby som sa zarehotal: CHACHACHACHA!
Schuster predsedom vlády SR NIKDY NEBOL!!! :-))))))))))))))
Je to dôležité - nech ústavný súd RAZ A NAVŽDY rozhodne, či sa môže konať referendum s touto otázkou a nie len teraz ale aj v budúcnosti.
Do kelu, podľa logiky zástancov tohto referenda, bude možné každý štvrťrok zozbierať 350.000 podpisov a referendum o skrátení volebného obdobia môže byť každé tri mesiace!
Lebo to báťa Fico a jeho kumpánia povedali. :-)))))))))
Ja že klamem? TY klameš, súdruhu! :-)))))))))))))))))
Ako vidím môj profil presne trafil. :-)))
A v REÁLI sa slušne rozprávaš SO VŠETKÝMI ľuďmi, lebo sa bojíš, že ba ťa zavreli do nejakej skrinky ako tvoji spolužiaci onehdá na škole.
Odporúčame