Ináč napísal že "...okrádajú i ZUBÁROV..." a nie že "...okrádajú i ZUBÁRA..."
Koľko zubárov bolo okradnutých?
Ináč napísal že "...okrádajú i ZUBÁROV..." a nie že "...okrádajú i ZUBÁRA..."
Koľko zubárov bolo okradnutých?
Ty si pospolitov hovorca, že vieš koho myslel? Alebo pospolito u vás na súmračnej trollej farme trolluje na počítači hneď vedľa teba?
00 je značka dobrej hladkej múky:
Ale ty ho už máš, a aj za tebou boli, viem to! :-)))
Druckera a Fica asi nahuckali mecenáši SMERu či Druckera - majitelia tých agentúr - PRIETOKOVÝCH OHRIEVAČOV, cez ktoré Tipos zadával reklamu. Prišli o ľahko zarobené peniaze tak teraz zúfalo jačia. A je možné, že z toho profitovali nejakí SMERáci či Druckerovci.
doplním sa: ... ktoré berieš za trhanie zuba či plombovanie OD PACIENTOV
Ide pacient k zubárovi a odíde odtiaľ najmenej o 50-ku ľahší!
"...okrádajú i zubárov..."
Prečo si spomenul práve zubárov? A nikoho iného!
Ahááá, ty si zubár! :-)))))))))))
Nestačia ti tie nekresťanské prachy, ktoré berieš za trhanie zuba či plombovanie?
Nie, ku...r Robert F. nie je na čele štátu. A ešte aj Maryša mu ušla, aj o byt v susedstve Kočnera prišiel, a teraz prespáva ktovie kde...
VŠETKY TVOJE KYDY mal asi na mysli, lebo všetko čo napíšeš je buď hlúposť alebo kyd!
Ale prečo by som ja mal vedieť, kde to prehlásili?
Myslím si že raz tak urobia a to musí zúfalému nechápavému trkvasovi stačiť!
Japonci už oľutovali a Američanie to niekedy v budúcnosti oľutujú a budú si kvit!
Prečo sa nasilu chce hádať ten trkvas a handrkovať o slovíčkach?
Takže trkvas ďalej nechápe.
Napísal som že to OĽUTUJÚ!
Ak ďalej nebude trkvas chápať, povedz mu nech si strčí hlavu do WC a zakryje deklom.
Prečo mu mám dávať link na niečo, čo neviem kedy bude? Raz - niekedy v budúcnosti to oľutujú a budú si potom s Japoncami kvit!
To je tak ťažké pochopiť, alebo sa ešte ďalej bude trkvas robiť nechápavým trkvasom?!
Žiadnych zničených 900.000!!!
Japonsko tam malo milionovu armádu, padlo cca 85.000 Japoncov, zvyšok padlo do zajatia alebo kapitulovali či ušli.
Potom máš oči typu "Rozbi a zahoď". Asi nejaký ruský patent.
Neverím že tak dopadne, vrtuľník má iste stále pripravený k odletu a pilota dobre platí aby ten nezdrhol ešte skôr ako Lukašenko nasadne. :-)))
Odporúčame