Aj ja. A vidím že sa napr, tam kde chodím na hríby zalesňuje. A ja tiež som raz zalesňoval - bola taká akcia - sadili sme na jednej veľkej rúbani stromky. Zadarmo, za dobrý pocit. A stovky ďalších som za svoj život vysadil v záhradách. A mnoho som zaštepil sebe aj susedom. Keď už kúrim drevom - aby som nemal výčitky svedomia :-)))


