Krajiny V4 podporujú zotrvanie Veľkej Británie v Európskej únii. Tak toto je len mokrý sen usafilov.
Krajiny V4 podporujú zotrvanie Veľkej Británie v Európskej únii. Tak toto je len mokrý sen usafilov.
Vo Francuzsku je dusno a rušno. Prečo Čtk nepíše aktuálne ako sa tam búria denno denne Francuzi v mestách?
Čo by robil usatan, keby sa EU spolilo z Ruskom a dalo by kopačky Usatanovi aj jeho Nato teroristom?
EÚ a NATO plánujú tesnejšiu spoluprácu, ta tesnejšia spolupráca je že sa na seba prilepia alebo budú tesnejšie chodiť pri sebe?
Čo bzučíš mal si sa lepšie učiť s mohol si aj ty isť do Ruska študovať a byť špica a kapacita, takto si iba analista usatana za par zelených toaleťakov.
Aspoň ich naučia spravodlivosti a nie cikanstva a podvodov ako to je v kapitalizme, demokracii bežné.
Nože hoď odkiaľ máš, že väčšina Slovákov súhlasí býť z usatanom v jednom spolku.
Veľa dokázal.
Zlikvidoval všetko čo bolo dobre a sebestačné a rozpredal všetko čo malo hodnotu.
Aspoň vieme že to vedia, že nasleduje rozpad zahnivajúcej EU.
On to vie a ma z toho svoj profit.
To už majú predplatené ako ročenku časopisu sme-tisko.
Odporúčame